Zima na horách

Kontakt zima na horách

577 211 700
info@zlintourtrips.cz
skype

Facebook
Lastminute

-6%Francie

-27%Itálie

-48%Rakousko

Zima na horách.cz Rakousko Zájezd č. 207365

RakouskoZillertal - apartmány Ferdinand *** zima 2017/18 zkrácené pobyty

Rakouskood:1.12.2017délka:4,5
doprava: vlastní strava: vlastní ubytování: apartmán od:6 480
vložit do schránky termíny a ceny

Zillertal

Z Brna: ? km / ? hod Z Prahy: ? km / ? hod
550 < - > 3 250 m.n.m.
168 389 79
636 km sjezdovek

4,5 - denní zájezd

Útulný apartmánový dům v tyrolském stylu se nachází ve středisku Zell am Ziller, 5min. pěší chůze od centra městečka Zell am Ziller, kde se nachází množství obchůdků a restarací. Dům je po celkové rekonstrukci v roce 2009. V domě jsou 3 apartmány pro 4 osoby, 1 apartmán pro 4-6 osob, 1 apartmán pro 2 osoby a 1 apartmán pro 7–9 osob. K nejbližší stanici lanovky (největší středisko v Zillertalu , Zillertal arena), je vzdálen 500m. 150 m od penzionu se nachází zastávka skibusu. V domě je klientům bezplatně k dispozici sauna, WIFI připojení k internetu, dětská postýlka, a televize s českými programy ve všech apartmánech. V blízkosti domu je restaurace, kde je možnost stravování. 300m od domu je středisko volného času s tenisovou halou, kluzištem na bruslení a v letním období venkovní tenisové kurty, minigolf, hřište pro děti, kuželna, kouplište. Jedná se o volně stojící dům s krásným výhledem na okolní hory. Parkování je zajišteno u domu.

Nástup na ubytování i kterýkoliv jiný den .

Ubytování

APT č.1 Spieljoch – mezonetový apartmán pro 2 osoby, přízemí: obývací část s kuchyňským koutem (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, LCD televize) schody do patra. Patro: ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.

APT č. 2 Arena – apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.

APT č. 3 Hochzillertal - apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.

APT č. 4 Ramsberg - apartmán pro 4-6 osob, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice se dvěmi oddělenými lůžky, obývací část s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.


APT č. 5 Penken
- apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna s WC, LCD televize s českými programy, balkon.

APT č. 6 Hintertux – apartmán pro 7 osob, 2 x ložnice s dvoulůžkem, 1 x ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem, obývací část s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (chladnička, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka nádobí), koupelna, balkon , 2 x oddělené WC, LCD televize s českými programy.

Stravování

Apartmány disponují vybavenou kuchyňkou. V blízkosti domu je restaurace, kde je možnost stravování.

Doprava

Brno - Znojmo - hraniční přechod Hatě, dále směr Hollabrun silnice č. 303 - před Hollabrunem směr Tulln silnice č. 303 - projedete Tulln a budou směrovky na Linz a dálnici A1 - u ST. Pöltenu najedete na dálnici A1 a pojedete po dálnici A1 směr Linz - Salzburg - u Salzburgu směr Innsbruck - asi 40 km před Innsbruckem bude sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal zde sjedete z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dáte už jen na Zillertal, projedete tunelem do Zillertalu a pojedete dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller. Parkování je zajištěno přímo u domu Ferdinand.

Termíny a ceny