Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

4 denní voda z Lokte do Perštejna

kufr

Termín:05.08. (Po) - 08.08. (Čt) 2019

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:808285

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 850 Kč

Popis
Voda v Česku
Poloha
Je řekou mnoha tváří. Keltové ji nazývali Agara, z původního keltského názvu vznikl pozdější německý Eger a česká Ohře. Ohře je naše nejzápadněji tekoucí řeka, která je navštěvována vodáky. Horní tok má nížinný charakter s nepříliš rychlým proudem, pod Kynšperkem řeka vtéká do hlubšího údolí a objevují se první peřeje. U Sokolova krátce protéká „měsíční krajinou“ povrchových dolů, naštěstí hned za Loktem s přístupným hradem a historickým městečkem přichází hluboké zalesněné údolí a objevují se působivé Svatošské skály. Od Karlových Varů přibývá peřejí, pověstnými jsou například Hubertus, Kyselka a Velichovka známé i z vodácké ságy „Proč bychom se netopili“. Ohře jimi protéká hlubokým údolím mezi hřebenem Krušných hor a liduprázdnými Doupovskými vrchy. Peřeje se uklidňují teprve před Kláštercem, kde končí zajímavější a sportovnější úsek řeky a také naše plavba.
Program: sraz v podvečer v místě vyplutí na tábořišti
Fakultativní nabídka: Během plavby je možné navštívit historické, kulturní a technické památky v okolí. Vstupné do navštívených objektů není zahrnuté do ceny.
Ubytování: Kemp_Stan
Ubytování na tábořištích a v kempech na břehu řeky ve vlastních stanech.
Stravování: Snídaně
V ceně je snídaně na tábořištích formou bufetu – zahrnuje obvykle čaj, kávu, pečivo, máslo nebo margarín, džem, sýry, uzeniny nebo paštiku, sladké pečivo, případně ovoce.


Další stravování během dne nebo po doplutí buď z vlastních zásob nebo s využitím místního občerstvení a hospůdek na trase a v místě doplutí.
Rafting úsek
Karlovy Vary - Klášterec Počet km : 46 Obtížnost: WW 1+ ORGANIZACE PUTOVÁNÍ: Minimální počet účastníků v jedné skupině je 15 osob, maximální dle dohody. Minimální věk účastníků u dětských skupin je 12 let, děti v doprovodu rodičů dle dohody. Denní sjížděné úseky jsou dlouhé cca 15–25 km. Plavba probíhá za účasti našich zkušených instruktorů, kteří zajišťují hladký průběh programu včetně instruktáže účastníků a proškolení před plavbou. Veškeré potřebné vybavení k plavbě – plastové kánoe, plovací vesty, pádla a vodotěsné sudy na uložení některých osobních věcí v lodích, jakož i jeho přepravu a přepravu osobních zavazadel během programu zajišťuje Sport-S. K dispozici účastníkům je i další sportovní a tábornické vybavení (volejbal, fotbal, petanque, frisbee, pivní sety, sekera, pila). Všichni účastníci musí umět plavat! POUŽÍVANÉ LODĚ: otevřené klasické dvoumístné plastové Vydry, případně trojmístné Tukany s třetí sedačkou pro porcelánka nebo stabilní nafukovací dvoumístné Pálavy, vhodné zejména pro začátečníky. V ZÁKLADNÍ CENĚ již i SNÍDANĚ a VYPŮJČENÍ NEOPRÉNOVÝCH BOT DO VODY a NEPROMOKAVÝCH BUND pro případ zhoršeného počasí!
Doprava
Dopravu na místo zahájení plavby a z místa jejího ukončení si účastníci zajišťují sami. Místa zahájení a ukončení plavby jsou dobře dostupná veřejnou dopravou. Parkování osobních aut je za poplatek na vyhražených místech. Pomůžeme vám s přepravou účastníků mezi startem a cílem plavby, případně zajistíme přepravu řidičů k zaparkovaným autům.
Cena zahrnuje
• Vypůjčení sportovního vybavení včetně lodí, pádel, plovacích vest, vodotěsných sudů
• Vypůjčení neoprenových bot a nepromokavých bund
• Poplatky za stanování
• Snídaně
• Přeprava osobních věcí během programu
• Sportovní instruktor - organizátor
• DPH
Slevy
• Porcelánek: dítě do 11 let na třetí sedačce v kánoi za paušální cenu 180 Kč/den • Slevy pro děti do 15 let - viz ceník • -5% stálý klient • První moment -8% pro stálé klienty, -5% pro ostatní při přihlášení a úhradě zálohy do 31.3.2019 SKUPINOVÉ SLEVY: • zvýhodněné ceny pro skupiny - viz VODA PRO SKUPINY • zvýhodněné ceny pro školy a skupiny školní mládeže - viz VODA PRO ŠKOLY
Cena nezahrnuje
• Přeprava řidičů k autům a účastníků během programum

4 denní voda z Lokte do Perštejna

destinace: Česká republika, Čechy, Ohře

termín:05.08. (Po) - 08.08. (Čt) 2019 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

4 denní voda z Lokte do Perštejna
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Sport-S, s.r.o. IČO: 47784113
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...