Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

HOTEL VORONĚŽ II

kufr

Termín:06.12. (Pá) - 08.12. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:630234

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 250 Kč

Poloha

V hotelové restauraci Pálava si můžete vychutnat domácí atmosféru a gurmánské speciality. Příjemná atmosféra dotváří bohatou nabídku regionální a mezinárodní kuchyně. Pro pořádání seminářů, školení, stejně jako menších společenských akcí jsou Vám k dispozici konferenční salónky. Pro větší kongresové akce můžete využít největšího kongresového centra v brněnském regionu s nejmodernějším technickým vybavením, které se nachází v sousedním hotelu Voroněž vzdáleném cca 100 metrů.

V nejbližším okolí se nachází Zábavní park Bongo – v hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Dále pak Restaurace La Bouchée – nemusíte žít nad Seinou, abyste zažili kouzelnou neformální atmosféru, dopřáli si gurmánský zážitek inspirovaný francouzskou domácí kuchyní z farmářských surovin a ochutnali vína, která si zamilujete.

Nebo také Brno – brno je druhým největším městem České republiky. Je centrem jižní Moravy a zároveň krajské město Jihomoravského kraje. Žije v něm přes čtyři sta tisíc lidí.

Nebo dále ještě Národní divadlo v Brně – národní divadlo Brno má k dispozici tři hlavních budovy - Janáčkovo divadlo, Mahenovo divadlo a Divadlo Reduta. Soustřeďujte se na činohru, operu a balet.

A také ještě Botanická zahrada a arboretum Mendelovy Univerzity – navštivte vzdělávací prostředí a poznejte vzácné rostliny a dřeviny.

Nebo dále ještě Vila Tugendhat – vila Tugendhat je jako jediná památka moderní architektury v České republice zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Ubytování

V jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích Standart s možností jedné přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou a ruční sprchou, vysoušečem vlasů, LCD TV/SAT, telefonem a připojením k internetu přes Wi-Fi.

Slevy

Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA Jedno dítě do 12 let ZDARMA (ubytování se snídaní, na přistýlce v pokoji u 2 plně platících dospělých osob) – platí pouze u rekreačního pobytu.

Cena zahrnuje

Rekreační pobyt

Cena za osobu / noc se snídaní a připojením k internetu.

Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA Jedno dítě do 12 let ZDARMA (ubytování se snídaní, na přistýlce v pokoji u 2 plně platících dospělých osob) – platí pouze u rekreačního pobytu.

Cena nezahrnuje
  • Pobyt se psem

HOTEL VORONĚŽ II

destinace: Česká republika, Morava, Brno

termín:06.12. (Pá) - 08.12. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

HOTEL VORONĚŽ II
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...