Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

HOTEL KAMZÍK ***

kufr

Termín:31.05. (Pá) - 02.06. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:178884

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 500 Kč

Poloha

Obklopen lesy s loukami a výhledem na přírodu této chráněné krajinné oblasti vytváří dokonalou atmosféru k aktivnímu či pasivnímu odpočinku a relaxaci. Svým vybavením a kapacitou je vhodný nejen pro rodinné dovolené, ale i pro firemní akce a ozdravné pobyty. Hosté mají zdarma k dispozici: parkoviště před hotelem, vnitřní vyhřívaný bazén 26–28°C (6×16 m) s venkovní terasou, restauraci, bar, whirlpool, profesionální posilovnu (zn. Sportmar), dětskou hernu, velkou tělocvičnu, tenisový a badmintonový kurt na střeše hotelu, stoly na stolní tenis. Za poplatek mohou využít: masáže, solárium, finskou saunu, infrasaunu, bowling, službu zapůjčení horských kol. Lanové centrum s dětským hřištěm před hotelem zajistní netradiční sportovní zážitek. Výlety do okolí: Malá Morávka, Karlova Studánka, Velká Kotlina, Skály pod Kopřivnou, Jelení studánka, Petrovy kameny, Janov (barokní kostel, staletá lípa), zámek Bruntál, Javorník (zámek Jánský vrch). Překrásná příroda CHKO Jeseníky nabízí široké turistické možnosti. Nedaleké středisko Hvězda slouží jako výchozí bod mnoha turistických značených cest. Vzpomeňme alespoň trasu na Praděd nebo do překrásné Karlovy Studánky. V Jeseníkách dopravují milovníky jízdních kol a pěší turisty tzv. cyklobusy na vybraná místa a usnadní jim kvalitnější dostupnost vyhledávaných a zajímavých míst.

Ubytování

V čelních a bočních nekuřáckých pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi. Pokoje Komfort (čelní) mají balkon, lednici a ortopedické matrace.

Letní popis

Překrásná příroda CHKO Jeseníky nabízí široké turistické možnosti. Nedaleké středisko Hvězda slouží jako výchozí bod mnoha turistických značených cest. Vzpomeňme alespoň trasu na Praděd nebo do překrásné Karlovy Studánky. V Jeseníkách dopravují milovníky jízdních kol a pěší turisty tzv. cyklobusy na vybraná místa a usnadní jim kvalitnější dostupnost vyhledávaných a zajímavých míst.

Zimní popis

Velký počet vleků různé délky a obtížnosti, půjčovna lyží a snowboardů, zajištění dopravy do lyžařských areálů Pradědu.

Cena zahrnuje

Rekreační pobyt

Vstup do bazénu + malé whirlpool, badminton, stolní tenis, tenis, tělocvična (po dohodě s recepcí) a profesionální posilovna zdarma.

Cena na osobu se snídaní. Na pobyt není možné nastoupit 22.12.2018.

Dětské ceny platí pro dětí, které jsou ubytované mna 3. a 4. lůžku v pokoji. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Parkování na uzavřeném parkovišti zdarma.

Cena nezahrnuje
  • Večeře dospělý
  • Večeře pro dítě do 12 let
  • Pokoj Komfort (čelní)
  • Neobsazené lůžko ve třílůžkovém pokoji
  • Pobyt se psem (menší rasa)
  • Rekreační poplatek (18–70 let)
  • Rekreační poplatek (osoby do 18 a nad 70 let)
Slevy

Dětské ceny platí pro dětí, které jsou ubytované mna 3. a 4. lůžku v pokoji. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Parkování na uzavřeném parkovišti zdarma.

HOTEL KAMZÍK ***

destinace: Česká republika, Morava, Karlov pod Pradědem

termín:31.05. (Pá) - 02.06. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

HOTEL KAMZÍK
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...