Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Adventní Praha

kufr

Termín:23.12. (So) - 23.12. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:449262

Doprava:Autobus

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 790 Kč

Poloha
Tento zájezd do Prahy je v duchu blížících se vánoc. Předvánoční Praha na svém historickém náměstí pořádá staročeské vánoční trhy. A právě vonící cukroví a punč v nás zajisté vyvolají tu správnou adventní pohodu. Návštěva tohoto krásného města je v zimním období zcela jedinečným zážitkem. Tímto zájezdem Vám nabízíme příležitost nastartovat to správné ovzduší vánoc. A nevěříme, že se nenajde někdo, kdo se bude vracet bez drobné pozornosti. Vánoční atmosféra v Praze je skutečně překrásná.
Program

1. den:
Odjezd ze Znojma v ranních hodinách okolo 7:00hod, Jihlava okolo 08:00hod. Příjezd do Prahy před jedenáctou hodinou. Začneme pěší procházkou s průvodcem na trase Václavské náměstí, Národní třída, Národní divadlo, most Legií, Kampa, přejdeme Karlův most, projdeme Klementinem a prohlédneme si Staré Město (Staroměstské náměstí s vánočními trhy, Ungelt, kostel sv. Jakuba, Celetnou ulici, Prašnou bránu a Obecní dům). Na Staroměstském náměstí se každoročně konají největší české vánoční trhy, kterým dominuje vždy pečlivě vybraný vánoční strom, a kolem něj jsou hezky uspořádány stánky. Také se můžeme těšit i na trhy na Václavském náměstí nebo v různých částech města. Vždy na nich najdete něco zajímavého ke koupení pod stromeček, k občerstvení nebo jen tak. Taktéž je důležitá skvělá atmosféra, která dodává Vánocům své kouzlo. Na Staroměstském náměstí najdete na sto stánků, ve kterých prodejci nabídnou zajímavé ozdoby, keramické a skleněné výrobky, tradiční vánoční zboží, oblečení, cukroví, ryby, sýry, speciality, dekoraci, suvenýry, nebo něco k občerstvení (trdelník, bramboráky, svařené víno, pečené kaštany atd.). Z tak velkého množství si zajisté každý něco vybere. Dostatek času zbude i na individuální volno. Čas je možné strávit nákupy či návštěvou kulturních akcí. Klem 17:00hod se vydáme zpět na cestu domů. Příjezd do Jihlavy cca 20:00hod, Znojmo cca 21:00hod.
Doprava autobusem - odjezdová místa:
Znojmo, Jihlava
Nástupní místa
Znojmo, Jihlava
Cena zahrnuje
- dopravu luxusním autobusem
- služby profesionálního průvodce
- povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.
U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.

Adventní Praha

destinace: Česká republika, Praha a okolí, Praha

termín:23.12. (So) - 23.12. (So) 2023 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Praha
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...