Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

CENTRAL PARK FLORA - Olomouc

kufr

Termín:02.06. (Pá) - 04.06. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1031931

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 510 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje COMFORT **** , Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, Wi-Fi internet, trezor, fén.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, salonky, lobby bar, kadeřnictví, kosmetika, parkoviště. BALNEOCENTRUM - hotelový bazén (7,5 x 4,5 m) , masáže, whirpool, finská sauna, parní lázeň, solární louka. Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****
FORMA STRAVY
Bufetové snídaně. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
FLORA OLOMOUC 2022 - výstavy Flora Olomouc se konají ve Smetanových sadech - během roku 3 etapy - jarní, letní, podzimní JARNÍ ETAPA - 20. - 23.04.2023
Návštěvníci výstavy Flora Olomouc mohou také zdarma navštívit sbírkové skleníky - palmový, kaktusový, tropický a subtropický. Při procházce Olomoucí se můžete přijít podívat i do botanické zahrady či olomouckého rozária, kde jsou na jaře tisíce růží. Atraktivity v Olomouci: - radnice a orloj se zvonkohrou z 15. století - sloup Nejsvětější Trojice - památka UNESCO - barokní morové sloupy a kašny - Dóm Sv. Václava s hrobkou krále Václava III. - Vlastivědné muzeum - chrám M. Sněžné - chrám sv. Mořice - lanové centrum Výlety do okolí: - Kroměříž - město zapsáno na seznamu UNESCO (zámek a přilehlé zahrady) - Poutní místa Svatý kopeček a klášter Hradisko, Velehrad, Svatý Hostýn - ZOO Svatý Kopeček - hrad Helfštýn, Bouzov, Šternberk, Sovinec, Náměšť na Hané - Městská památková rezervace Lipník nad Bečvou - Javoříčské a Mladečské jeskyně - Muzeum Pravých olomouckých tvarůžků v Lošticích - Slavkov - bojiště a Mohyla míru Dovolená POD ROZHLEDNOU: Svatý Kopeček (vzdálenost 8,8 km), 378 m. n. m., 128 schodů Poutní místo - chrám Navštívení Panny Marie. V blízkosti se nachází zoologická zahrada. Výhled budete mít na Olomouc, oblast Hané a Jeseníků, Praděd, Chřiby, Hostýnské vrchy, Bílé Karpaty. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, American Express, Diners Club
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžku se snídaní ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
vlastní hotelový bazén; plavecký stadion vč. dětského bazénu a letní koupaliště (1,5 km): vnitřní bazén (50 x 20 m), vnější bazén (50 x 20 m), skokanské věže, dětský bazén, tobogán. Aquapark Olomouc (3 km, směrem na Brno) - vnitřní a venkovní část, tobogány (nejdelší vnitřní tobogán na Moravě 123 m).
PARKOVÁNÍ
garáž 180,- Kč, dvůr 120,- Kč, parkování za závorou - auto 100,- Kč, autobus 570,- Kč
POBYT SE ZVÍŘETEM
malé plemeno: 250 Kč/den velké plemeno: 450 Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotel Central Park Flora **** Olomouc je umístěn v klidové části města Olomouce v sousedství rozsáhlého areálu městských parků, ve kterých se konají květinové výstavy Flora Olomouc. Historické centrum města je 10 minut pěší chůze od hotelu. OLOMOUC BODUJE V CIZINĚ V posledních třech letech se Olomouci dostalo pozornosti renomovaného cestovatelského průvodce Lonely Planet. Tento zájem nejčtenějšího průvodcovského vydavatelství už přináší další plody – nejčerstvěji v podobě zájmu specializovaného britského portálu pro turisty TopTenTravelTips.uk. Ten Olomouc zařadil mezi deset nejzajímavějších měst, o nichž se moc neví, ale skutečný cestovatel – znalec je nemůže vynechat….. Proto ji nevynechejte ani VY!
NEPŘEHLÉDNĚTE
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu u víkendového pobytu. Pobyt začíná nástupem od 12.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Příjezd do hotelu Flora **** od Českého Těšína, Ostravy, Hranic: Sjezd z dálnice E462 exitem č. 281 Olomouc – Hodolany. Dále po R35 do Olomouce. Pokračovat po hlavní silnici směr „Výstaviště Flora“, průjezd přes 4 světelné křižovatky, na páté odbočit doprava. Dále pokračovat po hlavní silnici (ulice Štítného), na křižovatce odbočit doleva, na první křižovatce po cca 50 metrech opět odbočit doleva do ulice Krapkova. Hotel je cca 200 metrů od křižovatky. Příjezd od Brna, Prostějova: Po dálnici D1 a E462 do Olomouce, jet směr „centrum“ po hlavní silnici, podjet dva mosty, u třetího odbočit vlevo. Dále cca 200 metrů po ulici Krapkova k hotelu. Příjezd od Hradce Králové, Mohelnice: Po dálnici E442 do Olomouce, na kruhovém objezdu třetí sjezd do centra, podjet most a dále pokračovat po hlavní silnici směr „Výstaviště Flora“. Průjezd přes tři světelné křižovatky, na čtvrté odbočit doleva, pokračovat po hlavní silnici (ulice Štítného), na křižovatce odbočit doleva, na první křižovatce po cca 50 metrech opět odbočit doleva do ulice Krapkova. Hotel je cca 200 metrů od křižovatky. Příjezd od Přerova: Po silnici č. 55 do Olomouce, na kruhovém objezdu směr centrum. Po hlavní silnici přes dvě světelné křižovatky, na třetí odbočit doleva, směr „Výstaviště Flora“. Průjezd přes dvě světelné křižovatky, na třetí odbočit doprava, dále pokračovat po hlavní silnici (ulice Štítného), na křižovatce odbočit doleva, na první křižovatce po cca 50 metrech opět odbočit doleva do ulice Krapkova. Hotel je cca 200 metrů od křižovatky. GPS souřadnice: 49°35'28.044"N, 17°14'36.476"E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka cca 3 km od hotelu. Dále tramvají MHD č. 4, výstupní stanice "Výstaviště Flora" (200 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
vlaková stanice je cca 3 km od hotelu, dále tramvají MHD č. 1, 4 a 6, výstupní stanice "Výstaviště Flora" (200 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
VÍKEND V HANÁCKÉ METROPOLI (3 dny / 2 noci, pobyt PÁ - NE) • 2x ubytování s bufetovou snídaní • Wi-Fi • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu V pátek možný nástup již od 12.00 hod, v neděli uvolnění pokoje do 12.00 hod. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
VÍKEND V HANÁCKÉ METROPOLI (4 dny / 3 noci, pobyt PÁ - PO) • 3x ubytování s bufetovou snídaní • Wi-Fi • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu V pátek možný nástup již od 12.00 hod, v pondělí uvolnění pokoje do 12.00 hod. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní (dle počtu nocí) BONUSY ZDARMA • Wi-Fi internet • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .
CELKOVÁ KAPACITA
328 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
21 - 50 Kč /den (s výjimkou dětí do 18-ti let, vojáků a ZTP) - dle aktuální sazby
AKČNÍ NABÍDKA
VÍKEND V OLOMOUCI ● Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Central Park Flora Olomouc: - nedaleko historického centra města - klidná část v sousedství městských parků - restaurace s širokou nabídkou pokrmů a vlastní cukrářskou výrobou - wellness služby nově zrekonstruovaného Balneocentra
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
garáž 180,- Kč, dvůr 120,- Kč, parkování za závorou - auto 100,- Kč, autobus 570,- Kč
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
malé plemeno: 250 Kč/den velké plemeno: 450 Kč/den
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
21 - 50 Kč /den (s výjimkou dětí do 18-ti let, vojáků a ZTP) - dle aktuální sazby

CENTRAL PARK FLORA - Olomouc

destinace: Česká republika, Střední Morava, Olomouc

termín:02.06. (Pá) - 04.06. (Ne) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

CENTRAL PARK FLORA - Olomouc
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...