Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

hotel Orea Resort Devět Skal ***

kufr

Termín:30.11. (Čt) - 01.12. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:943653

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 740 Kč

Poloha

Českomoravská vrchovina s chráněnou krajinnou oblastí Žďárských vrchů, ve které se Orea Resort Devět Skal nachází, je ideálním místem pro sport i odpočinek. Ticho, nedotčená příroda, čisté ovzduší láká k procházkám v lesích, koupání v Milovském rybníce, v zimě zase k lyžování. Kulturním centrem je Nové Město na Moravě, vzdálené pouhých 15 km. Dále máte možnost navštívit např. Poličku Bohuslava Martinů, Litomyšl (zdejší zámek je zapsaný na seznamu UNESCO) nebo soubory lidových staveb ve skanzenech na Veselém kopci a v Hlinsku. Další tipy na výlety: Japonská zahrada ve Sněžné, Zelená hora – Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (na seznamu UNESCO), Vesnická památková rezervace Krátká, sochy Michala Olšiaka (ve Žďáru nad Sázavou), hrad Pernštejn. Nejvyšší bod Žďárských vrchů – Devět skal (skály typu skalního města) dále Malinská skála, Čtyři palice, Milovské perníčky, Bílá skála, Černá skála, Drátenická skála, Lisovská skála. Lyžaři mohou využít lyžařské areály Ski Areál Jimramov (zhruba 11 kilometrů) a Ski Areál Svratka vzdálených (zhruba šest kilometrů).

Hotel je umístěn na území Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v rekreační oblasti u obce Sněžné, v těsné blízkosti Milovského rybníka s možností letního koupání a celoročního rybolovu. Okolní přírodní turistická oblast je ideální pro turistiku i cykloturistiku a v zimním období je rájem pro milovníky bílé stopy. 

Vybavení

: recepce, lobby bar, restaurace, výtah, Wi-Fi. Pro děti: dětské hřiště je v areálu hotelu, animační programy. 

Ubytování

dvou-, třílůžkové nebo rodinné pokoje (pro 2 dospělé osoby a 2 děti 19.9 let) jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokou matrací, LCD smart televizí, telefonem, koupelnou se sprchou (apartmány mají vanu) a WC. Všechny pokoje mají balkon a připojení Wi-Fi. 

Stravování

snídaně formou bufetu z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Za příplatek je možné objednat večeře, rovněž formou bufetu. 

Cena zahrnuje

2dny/1noc ubytování, snídaně  formou bufetu, Wi-Fi, vstup do bazénu, parkování. 

Uzavřené termíny: 27.2.-4.3., 7.4.-9.4., 12.5.-13.5., 18.-19.5., 25.-26.5., 4.7.-9.7., 8.9.-17.9., 21.9.-23.9.2023

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu – platba na místě, parking –platba na místě. Příplatek za večeři: Kč 420/dospělá osoba, Kč 210/dítě 6-11.9 let, ZDARMA dítědo 5.9 let

Wellness/sport

krytý bazén, pro hosty zdarma od 08:00 do 20:00 hod., finská sauna s aromaterapií (za poplatek), Přímo v hotelu si také můžete zahrát v tělocvičně stolní tenis, billiard, či si vyzkoušet venkovní minigolf. Venkovní víceúčelové sportoviště s umělým povrchem pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton, hřiště pro plážový fotbal, který lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal. K dispozici je půjčovna kol. 

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek Kč 260/noc.

hotel Orea Resort Devět Skal ***

destinace: Česká republika, Vysočina, Sněžná

termín:30.11. (Čt) - 01.12. (Pá) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

hotel Orea Resort Devět Skal
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...