Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Výstup Na Praděd Pro Zdatnější I Méně Zdatné

kufr

Termín:24.06. (So) - 24.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:928078

Doprava:Autobus

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 590 Kč

Poloha
Jednodenní výlet s turistikou Termíny | 24. června | 26. srpna 2023 Cena | 590 Kč Sleva | 550 Kč děti do 14 let, senioři nad 60 let Nástupní místa | Brno, Rousínov, Vyškov, Prostějov, Olomouc. Nejvyšší vrchol Moravy láká každoročně tisíce turistů. Nabízíme vám výběr několika možných tras od klasického výstupu z Karlovy Studánky údolím Bílé Opavy přes málo známé trasy ze severní strany přes vrchol do Karlovy Studánky. Průvodce vás cestou seznámí s jednotlivými trasami a každý si vybere dle své zdatnosti.
6:00 sraz účastníků na stanovišti CK ČEBUS (č. 7) na AN naproti hotelu Grand v Brně.6:10 odjezd směr Vyškov, Olomouc, Malá Morávka, Karlova Studánka (příjezd cca v 8:45).
Nejjednodušší trasa, kterou zvládne každý: kyvadlovým busem z Karlovy Studánky na Ovčárnu a odtud cca 3 km po asfaltové cestě s mírným stoupáním asi 3 km až na vrchol. Zpět stejně nebo sestup údolím Bílé Opavy do Karlovy Studánky.
Klasická trasa z Karlovy Studánky údolím Bílé Opavy, možnost zvolit fyzicky náročnější, ale krásnou cestu po žluté nad vodopády Bílé Opavy nebo méně náročnou po modré k chatě Ovčárna nebo Barborka a odtud na vrchol (cca 9 km). Zpět kyvadlovým busem od Ovčárny nebo pěšky do Karlovy Studánky.
Pradědská lesní cesta kolem toku Střední Opavy z osady Vidly cca 6 km k chatě Švýcárna a odtud cca 4 km na vrchol. Cesta zpět na Ovčárnu (cca 3 km) a odtud kyvadlovým busem nebo pěšky údolím Bílé Opavy (cca 6 km) do Karlovy Studánky.
Trasa ze sedla Videlský kříž cca 3 km se značným převýšením na Švýcárnu a odtud cca 4 km na vrchol. Cesta zpět na Ovčárnu (cca 3 km) a odtud kyvadlovým busem nebo pěšky údolím Bílé Opavy (cca 6 km) do Karlovy Studánky.
Trasa přes Vysoký vodopád z Bělé pod Pradědem údolím Studeného potoka nad nejvyšší vodopád Jeseníků (45 metrů) na Švýcárnu (cca 6 km) a odtud cca 4 km na vrchol. Cesta zpět na Ovčárnu (cca 3 km) a odtud kyvadlovým busem nebo pěšky údolím Bílé Opavy (cca 6 km) do Karlovy Studánky.
18:00 odjezd z Karlovy Studánky zpět do Brna, příjezd kolem 21:00.Cena zahrnuje | dopravu autokarem, služby technického průvodce.
Poznámka | nutná turistická obuv.
Pro kolektivy termín, čas a místo přistavení busu dle dohody.
 
Odjezdy
Brno
Rousínov
Vyškov
Prostějov
Olomouc
Cena zahrnuje
Dopravu autokarem, služby technického průvodce.

Výstup Na Praděd Pro Zdatnější I Méně Zdatné

destinace: Česká republika, Poznávací zájezdy - Česká republika, Česká republika

termín:24.06. (So) - 24.06. (So) 2023 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Výstup Na Praděd Pro Zdatnější I Méně Zdatné
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...