Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Les Terrasses de Fort Boyard ***

kufr

Termín:23.09. (So) - 30.09. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1042126

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 290 Kč

Poloha
Kompletně zrenovovaná rezidence v roce 2012 se nalézá asi 40 metrů od pláže a od komerčním zázemím cca 350 m. Tato rezidence umožňuje krásný výhled na ostrovy Aix a Oléron.
Poloha
Rezidence leží na poloostrově Fouras asi 25 km jižně od La Rochelle, naleznete zde na 5 km písečných pláží a 3 rybářské přístavy.
Ubytování
Kompletně zrenovovaná rezidence v roce 2012 se nalézá asi 40 metrů od pláže. Všechny obchody a ulice Rue de la Halle, kde najdete každodenní trh, se nacházejí cca 350 m od rezidence. Obě dvě budovy rezidence nabízí apartmány s balkonem a s výhledem na bazén.
Tato rezidence umožňuje svým klientům krásný výhled na ostrovy Aix a Oléron.
V rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (otevřen od poloviny května do konce září dle počasí), venkovní parkoviště zdarma, kryté za poplatek, úschovna kol, wifi připojení na apartmánech.
K dispozici jsou kompletně vybavené byty. Jednotlivé byty se mohou lišit svým uspořádáním.
Studio pro 3 osoby - ST3, cca 23 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.
Studio pro 3 osoby s výhledem na moře nebo bazén - ST3M, cca 23 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.
Studio umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře nebo bazén - AP4M, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Pokoje jsou typu mezanin.
Apartmán pro 5 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP5M, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Pokoje jsou typu mezanin. Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 48 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP6M, cca 48 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 52 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, pokoj v patře s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Stravování
Vlastní.
Hodnocení
Výlety do La Rochelle – památky a jedinečné akvárium, Vaubanova pevnost Brouage, výlety lodí k pevnosti Boyard, Rochefort.
Odkaz
Rezidence Les Terasses de Fort Boyard
Cena zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, venkovní parkoviště, tv a wi-fi v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Vratnou kauci 300 EUR /apt, pobytovou taxu cca 1,5 EUR/os/den (děti do 18 let zdarma), ložní prádlo, komplexní pojištění, delegátský servis.
Doplňkové informace
ložní prádlo: 12 EUR/os
koupelnové prádlo: 8 EUR/os
půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 EUR/týden
příplatek za zvíře: 50 EUR/týden
možnost konečného úklidu: od 60 EUR
venkovní parkoviště: zdarma
kryté parkoviště: 30 EUR/týden
sada na uklízení 6 EUR

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Les Terrasses de Fort Boyard ***

destinace: Francie, Akvitánie, Fouras

termín:23.09. (So) - 30.09. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Les Terrasses de Fort Boyard
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...