Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Chateau de Kergonano

kufr

Termín:23.09. (So) - 30.09. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1042788

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 090 Kč

Poloha
Moderní apartmány v přímořském městečku Baden v Morbihanské zátoce. Poloha umožňuje objevování přírodních krás a historie jižní Bretaně a zároveň velké množství sportovních aktivit - ať už na moři, nebo na souši.
Poloha
Rezidence Le Chateau de Kergonano se nachází v blízkosti centra městečka Baden, které se nachází v členitém zálivu Morbihan na jihu Bretaně - oblasti bohaté na historické památky i přírodní krásy a možnosti vyžití. Budova rezidence pochází ze 17. století a je rozšířena o dvě křídla a oranžérii. Rezidence se nachází v klidném parku.
Ubytování
V rezidenci je k dispozici vyhřívaný bazén s brouzdalištěm, dětské hřiště, připojení Wifi, Dále za poplatek prádelna. Venkovní parkování zdarma.
Světlé a prostorné apartmány jsou plně a pohodlně vybaveny.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňka (sklokermické plotýnky, lednice, mikrovlnka, myčka nádobí), pokoj s manželskou postelí, koupelna s wc.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 26m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a jedním lůžkem, kuchyňka (sklokermické plotýnky, lednice, mikrovlnka, myčka nádobí), pokoj s manželskou postelí, koupelna s wc.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 34m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňka (sklokermické plotýnky, lednice, mikrovlnka, myčka nádobí), pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna s wc.

Apartmán pro 6 osob - AP6+, cca 42m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňka (sklokermické plotýnky, lednice, mikrovlnka, myčka nádobí), pokoj s manželskou postelí, pokoj s manželskou postelí, oddělenými lůžky nebo s palandou, koupelna s wc.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 47m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a dením lůžkem, kuchyňka (sklokermické plotýnky, lednice, mikrovlnka, myčka nádobí), pokoj s manželskou postelí, pokoj s manželskou postelí, oddělenými lůžky nebo s palandou, koupelna s wc.
Stravování
Vlastní.
Odkaz
Rezidence Le Chateau de Kergonano
Cena zahrnuje
7 nocí v apartmánu, TV, spotřebu energií, ložní prádlo, připojení na Wi-fi, venkovní parkovací místo, finální úklid (kromě kuchyňského koutu)
Cena nezahrnuje
Vratnou kauci, pobytovou taxu, Eco poplatek, komplexní pojištění, delegátský servis.
Vratná kauce
500 EUR/apartmán.
Povinné příplatky
Pobytová taxa cca 1,25 EUR/osoba/den a Eco poplatek cca 0,20 EUR/noc/osoba (děti do 18 let zdarma).
Doplňkové informace
Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Chateau de Kergonano

destinace: Francie, Bretaň, Baden

termín:23.09. (So) - 30.09. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Chateau de Kergonano
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...