Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Fleur de Sel ***

kufr

Termín:27.05. (So) - 03.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1044803

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 990 Kč

Poloha
Rezidence leží u písečné pláže v letovisku Guidel Plages a nabízí krásnou polohu s výhledem na moře. Guidel Plages je ideálním místem pro milovníky pláží, slunce, moře a sportu. Návštěvníci se zde mohou věnovat řadě vodních sportů a jiných sportovních aktivit.
Ubytování
V rezidenci je k dispozici recepce, kryté parkoviště, venkovní parkoviště, venkovní bazén, vnitřní bazén, spa centrum (hammam, posilovna, masáže) za příplatek, prádelna za příplatek.

Rezidence nabízí prostorné apartmány s balkonem nebo terasou s wifi připojením.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, WC, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 31 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna, WC, TV, balkon.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 42-49 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, WC, TV, balkon nebo terasa.

Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6, cca 42-49 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, WC, TV, balkon nebo terasa.
Stravování
Vlastní.
Popis
Dovolená ve znamení pohody a relaxace je v rezidenci Fleur de Sel pro Vás jako stvořená.
Cena zahrnuje
7 nebo 14 nocí v apartmánu, TV, spotřebu energií, ložní prádlo, koupelnové prádlo, WiFi, finální úklid (kromě kuchyňského koutu).
Cena nezahrnuje
Vratnou kauci, pobytovou taxu, Eco poplatek, delegátské služby, dopravu.
Povinné příplatky
Pobytová taxa cca 1,10 EUR/osoba/den (děti do 18 let zdarma), Eco poplatek cca 0,20 EUR/osoba/den (děti do 13 let).
Doplňkové informace
dětské vybavení (postýlka, židlička a vanička) 35 EUR/týden
příplatek za zvíře 70 EUR/týden
podzemní parkování 30 EUR

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Fleur de Sel ***

destinace: Francie, Bretaň, Lorient

termín:27.05. (So) - 03.06. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Fleur de Sel
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...