Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky

kufr

Termín:29.12. (Pá) - 01.01. (Po) 2024

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:748459

Doprava:Autobus

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 3 890 Kč

Poloha
Tento zájezd do Paříže je ve znamení vítání nového roku v Paříži na místě, kde nejen Pařížané, ale i turisté z celého světa obvykle tráví silvestrovskou noc. Prostor v okolí Eiffelovy věže se mění v místo veselí a bouřlivých oslav nového roku. Přesto Vás tento zájezd nijak neošidí z hlediska poznání. Posuďte sami:
Program

1.den 29.12.:
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách (Znojmo 12:10, Brno 13.00, Jihlava/Pávov 14:15, Praha 16:20, Plzeň 17:40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.
2.den 30.12.:
Ráno příjezd do Paříže. Před Paříží ranní krátká zastávka na probuzení a ranní občerstvení v busu. Po té budeme pokračovat do centra Paříže. Naše uvítací vyhlídková jízda bude kolem francouzské národní knihovny, stadionu sportu v Bercy, ministerstva financí a pařížské radnice, dále na náměstí Concorde a Champs Ellysée do blízkosti Eiffelovy věže. Pohledem shora můžeme začít s prohlídkou Paříže r. 2022. Následovat bude pěší prohlídka po trase: Martova pole – vojenské muzeum – mur pour paix – Invalidovna – hrobka císaře Napoleona. Odpoledne se přesuneme k Louvru, abychom navštívili nejrozlehlejší muzeum světa a jeden z pojmů Paříže – Louvre (čas prohlídky objednat 14,00). Nebudeme spěchat, ale přesto doporučujeme, abyste u každého exponátu nezůstávali stát déle než 10 vteřin. Samozřejmě tato rada je žert. V podvečer nás čeká panoramatická plavba lodí po Seině. Z paluby lodě si prohlédneme krásně osvětlené budovy v okolí řeky. To bude pověstná třešnička na dortu prvního dne v Paříži. Poté se již vydáme na ubytování v hotelu F1 na okraji Paříže.
3.den 31.12.:
Ráno se vydáme do dalšího skvostu a tím je bezesporu Versailles, sídlo franc. králů. Versailles, to je nejen zámek, ale také fr. a angl. park, Malý a Velký Trianon. Po prohlídce zahrad (vzhledem k enormnímu počtu návštěvníků v tyto dny se může stát, že nebude již možné objednat návštěvu interiéru, objednání doporučujeme na 10,00 -10,30) se v odpoledních hodinách autobusem přesuneme do čtvrti  La Defénce. Poznáme Paříž budoucnosti, Paříž třetího tisíciletí. Poznáme čtvrť mrakodrapů obchodních firem, ale čas zbude také na návštěvu obchodního střediska a na nákup. Z La Defénce se přesuneme zpět do centra Paříže a každý si již vybere místo, kde bude trávit silvestrovské oslavy. V podvečer se projdeme po slavnostně nazdobené a na silvestrovskou noc připravené Champs Elysées. Jestli strávíme silvestrovské oslavy na této ulici nebo pod Eiffelovkou nebo na jiném místě, které nám doporučí průvodce-kyně, záleží na každém.
4.den 1.1.:
V 01:00 hod. ráno se přemístíme k autobusu a vydáme se na cestu zpět. Za Paříží si uděláme poslední zastávku, kde se můžeme připravit na noční tranzit. V noci nás čeká tranzit přes Německo na hraniční přechod Rozvadov. Příjezd do ČR (Plzeň 15:30, Praha 17:00, Jihlava/Pávov 18:40, Brno 19:00, Znojmo 20:00).
Nástupní místa:
Znojmo, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Plzeň
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
1x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 250,- Kč za osobu, příplatek za jednolůžkový pokoj 850,- Kč/os./1 noc)
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu 80,- Kč/os.
povinný příplatek za vjezd do Paříže 140,- Kč/os.
snídaně na hotelu 160,- Kč/os., 1 snídaně
příplatek za vlastní sociální zařízení na pokoji 200,- Kč/os./pobyt (lze pouze u pokoje pro dvě osoby)
pojištění léčebných výloh 240,- Kč/os.,
pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 280,-Kč /os.
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv. palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,-…
Vstupy:
U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek.…
projížďka lodí po Seině cca 14 € dospělá osoba, 6 € děti do 12 let; Eiffelova věž po schodech do 2. patra cca 11,30 € (děti 4-11 let 2,80 €, studenti 12/24 let 5,60 €), výtahem do 2. patra cca 18,1…

Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky

destinace: Francie, Paříž a okolí, Paříž

termín:29.12. (Pá) - 01.01. (Po) 2024 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Dle programu

Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...