Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Silvestr v Paříži - klasický, oblíbený program

kufr

Termín:29.12. (Pá) - 02.01. (Út) 2024

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:1057196

Doprava:Autobus

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 4 690 Kč

Poloha
Silvestrovská Paříž - Prožijte nezapomenutelný zážitek, užijte si Silvestr v Paříži. Strávíte Silvestr na místech, kde nejen Pařížané, ale i turisté z celého světa obvykle oslavujíí tuto jedinečnou noc. Prostor v okolí Eiffelovy věže se mění v místo veselí a bouřlivých oslav nového roku. Přesto Vás tento zájezd do Silvestrovské Paříže nijak neošidí z hlediska poznání. Posuďte sami:
Program

1. den - 29. 12.
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách (Znojmo 12:10, Brno 13:20, Jihlava/Pávov 14:40, Praha 16:40, Plzeň 18:30), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.
2. den - 30. 12.
Ráno příjezd do Paříže. Před Paříží ranní krátká zastávka na probuzení a ranní občerstvení v busu. Po té budeme pokračovat do centra Paříže. Naše uvítací vyhlídková jízda bude kolem francouzské národní knihovny, stadionu sportu v Bercy, ministerstva financí a pařížské radnice, dále na náměstí Concorde a Champs Ellysée do blízkosti Eiffelovy věže. Pohledem shora můžeme začít s prohlídkou Paříže r. 2022. Následovat bude pěší prohlídka po trase: Martova pole – vojenské muzeum – mur pour paix – Invalidovna – hrobka císaře Napoleona. Odpoledne se přesuneme k Louvru, abychom navštívili nejrozlehlejší muzeum světa a jeden z pojmů Paříže – Louvre (čas prohlídky objednat 14,30-15,00). Nebudeme spěchat, ale přesto doporučujeme, abyste u každého exponátu nezůstávali stát déle než 10 vteřin. Samozřejmě tato rada je žert. Poté se již vydáme na ubytování v hotelu F1 na okraji Paříže.
3. den - 31. 12.
Ráno se vydáme do dalšího skvostu a tím je bezesporu Versailles, sídlo franc. králů. Versailles, to je nejen zámek, ale také fr. a angl. park, Malý a Velký Trianon. Po prohlídce zahrad (vzhledem k enormnímu počtu návštěvníků v tyto dny se může stát, že nebude již možné objednat návštěvu interiéru, objednání doporučujeme na 10,30) se v odpoledních hodinách autobusem přesuneme do čtvrti  La Defénce. Poznáme Paříž budoucnosti, Paříž třetího tisíciletí. Poznáme čtvrť mrakodrapů obchodních firem, ale čas zbude také na návštěvu obchodního střediska a na nákup. Z La Defénce se přesuneme zpět do centra Paříže a každý si již vybere místo, kde bude trávit silvestrovské oslavy. V 01:00 hod. ráno se vrátíme zpět na ubytování. Spát půjdeme již v novém roce.
4. den - 1. 1.
Po silvestrovské noci, se ráno vydáme na cestu za posledním poznáním Paříže. V Paříži se budeme snažit vidět ještě další zajímavosti. Po náročné noci však zvolíme program pohodovější. Nejprve se vydáme na nejvyšší místo Paříže, Montmartre a chrám Sacre Coeur, náměstí umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle. Uvidíme, jak se probouzí do prvního dne nového roku čtvrť umělců a bohémů. Metrem se potom přesuneme do Latinské čtvrti. V Latinské čtvrti můžeme v pohodě posedět v některé z restaurací. Nejstarší universita Evropy Sorbona, Katedrála Notre Dame, jsou další dobré body našeho zájmu pro tento den. Osvětlená Champs Ellysés bude také zážitkem.
V podvečer nás čeká panoramatická plavba lodí po Seině. Z paluby lodě si prohlédneme krásně osvětlené budovy v okolí řeky. To bude pověstná třešnička na dortu. Závěr pobytu v Paříži bude patřit skutečně krásné okružní jízdě v centru Paříže. Přes třídu Champs Elysée se dostaneme k prezidentskému paláci. Pokračovat budeme kolem amerického velvyslanectví k chrámu Madelein, k dalšímu skvostu – Opeře. Dále projedeme přes náměstí Vendom, jež bude svou vážností a vznešeností připomínat odcházející rok. Přes ulici Rivoli a náměstí Concorde se dostaneme k Seině. Kolem nábřeží pojedeme směrem k radnici a opustíme Paříž. Jestli plavba na lodičkách byla pověstná třešnička na dortu potom závěrečná jízda je již jen šlehačkou na závěr.
5. den - 2. 1.
 
Ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu, kde strávíme velmi příjemný čas po cestě plné dojmů. Příjezd do ČR (Plzeň 12:30, Praha 14:00, Jihlava/Pávov 15:40, Brno 17:00, Znojmo 18:00).
 
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Nástupní místa
Brno, Praha, Plzeň, : Znojmo, Pohořelice
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč os./2 noci, příplatek za jednolůžkový pokoj
1 700,-Kč/os./2 noci)
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 160,- Kč/os
povinný poplatek za vjezd do Paříže ve výši 280,- Kč/os. snídaně na hotelu 320,- Kč/os., 2 snídaně,
pokoj s vlastním sociálním zařízením, příplatek 400,- Kč/os./pobyt (lze pouze u pokoje pro dvě osoby)
pojištění léčebných výloh 300,- Kč/os.
pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 350,- Kč /os.
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv. palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,-…
Vstupy:
U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek.…
projížďka lodí po Seině cca 14 € dospělá osoba, 6 € děti do 12 let; Eiffelova věž po schodech do 2. patra cca 11,30 € (děti 4-11 let 2,80 €, studenti 12/24 let 5,60 €), výtahem do 2. patra cca 18,1…
zámek Versailles 19,50 €, zahrady 10,00 €

Silvestr v Paříži - klasický, oblíbený program

destinace: Francie, Paříž a okolí, Paříž

termín:29.12. (Pá) - 02.01. (Út) 2024 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Silvestr v Paříži - klasický, oblíbený program
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...