Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Silvestr v Paříži na otočku

kufr

Termín:30.12. (So) - 01.01. (Po) 2024

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:748245

Doprava:Autobus

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 790 Kč

Poloha
Dlouho jsme uvažovali, zda vypsat tento typ zájezdů. Ale potom se začaly množit požadavky právě na tento typ. Upřímně, vše je o penězích. A v praxi jezdíme do Benátek i na koupání k moři. Proč tedy nenabídnout i Paříž na otočku a navíc na Silvestra. Možná bude vyhovovat těm, kteří chtějí absolvovat první poznání, aby si později vybrali z mnoha jiných zájezdů do Paříže, při nichž poznají Paříž podrobně. Anebo bude zájezd vyhovovat těm, kdo chtějí jen něco koupit, něco vyřídit a neztrácet čas. A hlavně poznat Paříž na Silvestra lze jen jednou za rok. Přes handicap zájezdu (čas) je program sestaven tak, abychom to hlavní poznali a zažili.
Program

1.den:
Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.
2.den:
Na ranní probouzecí přestávce před Paříží bude podáváno občerstvení v autobusu. Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Bastila, nám Republiky a zamíříme k Montmartru, Place Pigale, Moulin Rouge a dýchne na nás ranní atmosféra tohoto místa, kterým jen projedeme. Poté pojedeme k divadlu Opera, nám Vendome a přes ulici Rivoli na nám. Concorde. Průjezdem po Champs Elysées k Seině ukončíme krásnou úvodní prohlídku. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si pak mnohé z toho později prohlédli při pěší prohlídce města. Autobus nás vysadí v centru města a my poprvé uvidíme dominantu Paříže - Eiffelovu věž. A nyní nám nic nebrání začít s prohlídkou. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, latinská čtvrt, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona, centre Pompidu. V podvečer se projdeme po slavnostně nazdobené a na silvestrovskou noc připravené Champs Elysées. Jestli strávíme silvestrovské oslavy na této ulici nebo pod Eiffelovkou nebo na jiném místě, které nám doporučí průvodce-kyně, záleží na každém. V 01.00 hod. ráno se přemístíme k autobusu a vydáme se na cestu zpět. Za Paříží si uděláme poslední zastávku, kde se můžeme připravit na noční tranzit.
3.den:
Pak již následuje tranzit územím Německa po trase Saarbrücken – Heilbronn – Norimberk – Rozvadov – Praha – Jihlava – Brno. Příjezd v poledních až odpoledních hodinách podle nástupních míst. (Plzeň 10.30, Praha 12.00, Jihlava 13.50, Brno 15.10, Znojmo 16.00).
Nástupní místa:
Znojmo, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Plzeň
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
1x ranní občerstvení v busu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za vjezd do Paříže 140,- Kč/os.
pojištění léčebných výloh 180,- Kč/os.
pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,- Kč /os.
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv. palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,-…
Vstupy:
U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek.…
projížďka lodí po Seině cca 14 € dospělá osoba, 6 € děti do 12 let; Eiffelova věž po schodech do 2. patra cca 11,30 € (děti 4-11 let 2,80 €, studenti 12/24 let 5,60 €), výtahem do 2. patra cca 18,1…

Silvestr v Paříži na otočku

destinace: Francie, Paříž a okolí, Paříž

termín:30.12. (So) - 01.01. (Po) 2024 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Silvestr v Paříži na otočku
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...