Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

PAVILONY MOBY DICK ****

kufr

Termín:16.09. (Po) - 23.09. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:225576

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 5 820 Kč

Popis
KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek „ostrov krásy“. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.
Poloha
Pavilony jsou vybudovány přímo na břehu moře vedle hotelu stejného jména. Nabízejí diskrétní a luxusní ubytování ve stínu borového háje, který se rozkládá po celé délce písčité pláže Santa Giulia. Všechny pavilony jsou max. 30 metrů od moře.
Vybavení
Recepce, WiFi, restaurace s velkou terasou s okouzlujícím výhledem na moře, piano-bar, internetový koutek, tenisový kurt (8 EUR/hod.), parkoviště.
Ubytování
Rekonstruované a klimatizované pavilony s kuchyňským koutem (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka). Koupelna a WC, telefonem, trezorem a terasou se zahradním nábytkem.
Pavilony X jsou situovány v první řadě od moře, pavilony Y jsou ve druhé řadě od moře a jsou orientovány do zahrady. K příjemnému posezení v krásném a klidném prostředí je pro vás připraven altánek vybavený zahradním nábytkem.
Pavilony X, Y: pavilony pro 3 osoby - obytná část, ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem.
Stravování
Vlastní.
Pláž
Písčitá pláž je v bezprostřední blízkosti max 30 m od moře.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem pavilonu v daném období, spotřebu vody a elektřiny, místní poplatky, ložní prádlo a utěrky, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu - uklizen klientem), telefonická asistence.
Pobyt: od pondělí do pondělí, od úterý do úterý.
Slevy
Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
Sleva 6% při zakoupení do 28.02. 
Sleva 4% při zakoupení do 30.04. 
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (plat. karta).

Ručníky: 6 EUR/ks.
Dětská postýlka: 20 EUR/týden.
Domácí zvíře: nelze.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni.
Povinné smluvní údaje
K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

PAVILONY MOBY DICK ****

destinace: Francie, Korsika, Porto-Vecchio

termín:16.09. (Po) - 23.09. (Po) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

PAVILONY MOBY DICK
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...