Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

REZIDENCE TERRA GAIA

kufr

Termín:21.09. (So) - 28.09. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:492704

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 670 Kč

Popis
Důležitý rybářský přístav Sète na francouzském pobřeží je často nazýván „Benátkami Languedocu“. Dříve samostatný ostrov je dnes spojen s pevninou dvěma úzkými pruhy písku a protkán kanály a je ideálním výchozím místem pro objevování bájných míst této oblasti, např. Pézenas, Montpellier, Béziers… K jeho malebnosti nemalou měrou přispívá i poloha mezi Středozemním mořem a jezerem Thau na úpatí hory Mont Saint-Clair (183 m), odkud se otevírá úchvatný pohled na město a pobřeží. V přístavu, který se jako jediný ve Francii nachází přímo v centru města, najdete celou řadu restaurací nabízejících sètské speciality z čerstvých ryb a plodů moře. Návštěvníci nadšeně hodnotí upravené písčité pláže táhnoucí se 12 km na jih až k městu Agde. Řadí se mezi nejkrásnější ve Francii a za kvalitu a čistotu získaly prestižní Modrou vlajku.
Poloha
Nově vystavěná rezidence bude otevřena na konci května 2015. Nachází se ve východní části města Sète, v nové čtvrti des Salins, 400 metrů od písčité pláže Villeroy, která se táhne na obě strany v délce 14 km. Skvělá poloha pro návštěvu okolních měst: Montpellier, Béziers, Nîmes, Pézenas, Le Canal du Midi a dalších. 183 m vysoká hora Mont Clair vám nabídne nádherné výhledy na panorama města a druhého historicky nejvýznamnějšího přístavu ve Francii.

Přírodní rezervace PIerres Blanches: Uprostřed nádherné přírody, 20 ha borovicového lesa s více než 700 druhy rostlin, a spousty pěších stezek můžete objevit místo s přímo kouzelným výhledem na středozemní moře.
Vybavení
Recepce, WiFi (zdarma v celém areálu), venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky (červen-září), sauna a parní lázně (6 EUR/návštěva, 25 EUR/5 návštěv), dětské hřiště, fitness (zdarma), pronájem kol, konferenční sál, prádelna, venkovní parkoviště zdarma.
Ubytování
Klimatizované byty kuchyňským koutem (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba nebo trouba, myčka - s výjimkou studia). Koupelna a WC, TV (zdarma), balkón nebo terasa se zahradním nábytkem.
STU 2: garsoniéra se dvěma lůžky nebo rozkládací pohovkou.
2P4:obytná část se dvěma lůžky nebo rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice.
2P6: obytná část se dvěma lůžky nebo rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, kabina s palandou.
3P6: studio 2 + 2P4 se spojovacími dveřmi.
3P7/8: studio 2 + 2P6 se spojovacími dveřmi.
4P6/7: 2x 2P4 se spojovacími dveřmi.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, ložní prádlo, WiFi, vstup do fitness, telefonická asistence.
Pobyt: od soboty do soboty. V období do 06.07. a od 14.09. možnost nástupu v libovolný den a možnost zkrácených pobytů, min. 3 noci (jen byty STU 2, 2P4 a 2P6).
Slevy
SPECIÁLNÍ AKCE: SLEVA 15% při dvoutýdenním pobytu v období do 13.07. a od 14.09. 

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Sleva 15% při zakoupení týdenního pobytu do 15.03. (platí pro pobyty ve STU2, 2P4 nebo 2P6 v období do 13.07. a od 31.08., nelze kombinovat se slevou za dvoutýdenní pobyt).
Sleva 6% při zakoupení do 28.02.
Sleva 4% při zakoupení do 30.04.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků (senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, plat. karta).
Místní poplatky: cca 15,50 EUR/os./týden.

NEPOVINNÉ:
Ručníky: 8 EUR/týden.
Dětská postýlka:zdarma (nutno vyžádat předem).
Domácí zvíře: 50 EUR/týden (jen malá zvířata).
Závěrečný úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 60-85 EUR.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí pobytová taxa cca 15,5 EUR/os./týden. a skládá se povinná vratná kauce 300 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

REZIDENCE TERRA GAIA

destinace: Francie, Languedoc, Sete

termín:21.09. (So) - 28.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

REZIDENCE TERRA GAIA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...