Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Alsasko - vinná stezka, středověké hrázděné domky, čápi a pohoří Vogézy

kufr

Termín:17.09. (Út) - 22.09. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:701384

Doprava:Autobus

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 5 980 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Popis zájezdu
Charakter zájezdu: Kvalifikovaní průvodci poskytují dostatek informací, ve městech je potom vždy volný rozchod s kopií mapky (žádné chození za průvodcem s deštníkem).
Ubytování
Budeme nocovat v tzv. mobilhomech, tři noci ve stejném kempu v Turckheimu. Mobilhome je chatkový apartmán určený pro čtyři osoby se dvěma oddělenými ložnicemi. Součástí mobilhomu je vybavená kuchyň, sprcha a záchod. K dispozici jsou lůžkoviny a mobilhome má vlastní topení, takže nepotřebujete nutně vlastní spacák. Vezměte si ale ručník, toaletní papír a hadr na mytí nádobí. Na závěr pobytu je nutné zanechat mobilehome uklizený. V kempu je k dispozici wifi a společenská místnost.
Stravování
V mobilhomech je možnost vaření, k dispozici je sporák, lednice a nádobí. Zastavíme se také na dokoupení potravin v supermarketu, kde jsou ceny často jen mírně vyšší než v ČR (poprvé třetí den programu vpodvečer, předtím ale bude možné koupit si něco k jídlu ve městě během prohlídky Štrasburku). Vřele doporučujeme také ochutnávání místních specialit.
Program
1. den
20:00 Hradec Králové – odjezd od vlakového nádraží (autobusová zastávka označená písm. J) 22:00 Praha – odjezd z autobusového nádraží Florenc (nejčastěji stanoviště číslo 12) 00:00 Plzeň – odjezd z parkoviště před budovou ČSAD za Centrálním autobusovým nádražím tranzit přes Německo
2. den
historické město Štrasburk – čtvrť Petite France s kanály a hrázděnými domy, krytý most, katedrála Notre-Dame, okázalý Rohanský palác, sídlo Evropského parlamentu a Rady Evropy; mohutný hrad Haut-Koenigsbourg stojící na kopci s nádherným výhledem na pohoří Vogézy
3. den
turistika kolem jezer Lac BlancLac Noir v pohoří Vogézy, městečko Colmar s kouzelnou alsaskou atmosférou – pestrobarevné hrázděné domky s květinami, malebná čtvrť Petite Venise („Malé Benátky“, fakultativně lodí po kanálech), muzeum Unterlinden (oltářní obraz Matthiase Grünewalda)
4. den
alternativně buď návštěva největšího světového muzea automobilů (Collection Schlumpf) v Mylhúzách s unikátními exponáty značek Rolls-Royce, Bugatti, Mercedes, Ferrari, Porsche a dalších, nebo skanzenu Ecomusée d'Alsace, odpoledne výšlap v pohoří Vogézy (Ballons des Vosges) s cílem na nejvyšším vrcholu Grand Ballon (1 424 m)
5. den
ráno procházka po renesančním Turckheimu s hradbami, návštěva sýrárny Maison du Fromage, kde se vyrábí alsaský sýr munster, alsaská vinná stezka Route du Vin – degustace alsaských vín ve vinařství, starobylá vinařská obec Riquewihr se středověkou i renesanční architekturou, strážní věží ze 13. století a vinnými sklepy
6. den
návrat do ČR v ranních hodinách
Odjezdy
Hradec Králové
Praha
Plzeň
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem
3x ubytování v mobilhomech
průvodce
informační brožuru
pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
Cena nezahrnuje
vstupy do památkových objektů, degustace ve vinařství a sýrárně (dohromady cca 70 €)
stravování

Alsasko - vinná stezka, středověké hrázděné domky, čápi a pohoří Vogézy

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:17.09. (Út) - 22.09. (Ne) 2019 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Alsasko - vinná stezka, středověké hrázděné domky, čápi a pohoří Vogézy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mundo IČO: 68459718
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...