Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Francouzská riviéra - Levandulová vůně Provence

kufr

Termín:20.07. (St) - 24.07. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:899679

Doprava:Autobus

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 290 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Necháme se omámit levandulovou vůní Francouzské Provence, skloníme se před malebností tamních malebných vesnic, nakoukneme pod pokličku výroby kosmetiky z levandule. Zamrazí nás pohled do hlubin Verdonského kaňonu a uchvátí nás světově proslulá výletní střediska Nice a Monaco na Azurovém pobřeží. Poznání a dojmů bude daleko víc a jsme si jisti, že na ně dlouho budete vzpomínat.
Program

1.den:
Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 10.40, Brno 11.30, Jihlava 12.50, Praha 14.50, Plzeň 16.40). Následuje noční tranzit přes Německo a Itálii (Mnichov, Innsbruck, Brenner, Janov).
2.den:
V ranních hodinách před Nice na probouzecí zastávce, bude nachystáno ranní občerstvení. Potom již zbude kousek cesty do Nice na Azurovém pobřeží. Po příjezdu do Nice se vydáme na prohlídku historické části města. Prohlídka a procházka uličkami starého města, náměstí Masona, katedrála St. R´parate, hradní park, tour Bellanda, Anglická promenáda a podle počasí budeme mít možnost strávit část pobytu v Nice na pláži u moře s koupáním. Ve volném čase můžeme navštívit muzeum H. Mattise nebo M. Chagalla.. Kdo bude chtít může se společně vypravit vlakem do blízkého Monaca. Naše zastávka v Nice bude trvat cca 9 hodin. V podvečer se ubytujeme na Azurovém pobřeží v hotelu Formule 1.
3.den:
Po snídani se vydáme autobusem do oblasti Verdonského kaňonu. Panoramatická jízda podél jižního okraje Verdonského kaňonu, se zastávkami na vyhlídkových místech, je velmi atraktivních celodenní výlet do oblasti Verdonského kaňonu. Příjezd k jezeru Lac St. Croix – pobyt u jezera – možnost projížďky lodí do nitra Verdonského kaňonu + koupání v nitru kaňonu (velmi atraktivní). Potom se vydáme poznávat malebné vesnice Provance. Moustiers – Sainte –Marie obývána od roku 433 známá svou zeleno žluto modrou fajáns jež se používala na stolech francouzské aristokracie v 17 století. Dominantou vsi je kaple Chapelle Notre dame de Beauvoir na skalnatém výběžku mezi horskými štíty spojenými stříbrným řetězem ze zlatou hvězdou. Přes náhorní plošinu s levandulovými poli přijedeme do Manosque. Toto provensálské město zanechá v každém hluboký zážitek z úzkých uliček mezi vysokými domy propojenými navzájem průchody. Na závěr dne se podíváme do továrny, kde výroba je inspirována přírodou a krásou lidí. Přivoníme, okusíme, uvidíme, jak se krása přírody mění na kosmetiku LOccitane – ikonické kosmetické firmy z Provane. V zahradě a v muzeu zapojíme všechny smysly. Po dnu nabitém poznáním se ubytujeme v Aix an Provence v hotelu F1.
4.den:
Ráno se vydáme do blízkého - Marseille, starý přístav, bazilika St. Victor, chrám Notre Dame, románské opatství St. Victor, Poznáme nejen město, ale během plavby lodí si obeplujeme ostrov If s věznicí kterou proslavil Alexander Dumas s hrdinou svého románu Edmontem Dantesem, který zde byl (fiktivně) vězněn. To nic neubírá pověsti tuhého věznění bez možnosti úniku. O tom se můžeme osobně přesvědčit. Z lodi vystoupíme na jednom ostrově v soustroví Friulských ostrovů. Bude-li nám přát počasí, jistě se zde vykoupeme. Po návratu lodí do Marseilles se vydáme na cestu domů (cca v 18.00). Následuje noční tranzit územím severní Itálie a Německa.
5.den:
Návrat do ČR v odpoledních hodinách po stejné trase jako při cestě tam. (Plzeň cca 12.30, Praha 14.20, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18.00).
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 1 700,- za osobu a dvě noci)
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu 390,- Kč/os.
pojištění léčebných výloh + připojištění COVID 300,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění COVID 350,-/os.,
snídaně na hotelu 470,-/os., 2 snídaně
příplatek za pokoj s vlastním sociálním zařízením 200,- Kč/1 noc (platí pouze pro dvoulůžkový pokoj na hotelu F1 Fréjus)
vstupy do muzeí a dalších památek - předpokládaná výše vstupného cca 30 EUR

Francouzská riviéra - Levandulová vůně Provence

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:20.07. (St) - 24.07. (Ne) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Francouzská riviéra - Levandulová vůně Provence
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...