Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Paříž a zámek Versailles

kufr

Termín:19.08. (St) - 23.08. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 2 noci

ID hotelu:445681

Doprava:Autobus

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 290 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, město módy a elegance, klenotnice kultury a umění, ale také město Villonovo, Hugovo, Verlainovo, Šímovo, Kubínovo. Poznejte s námi Paříž, za jejíž krásou jezdí miliony turistů z celého světa. V prosincovém termínu program přizpůsoben vánoční atmosféře města.
Program

1. den
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
2. den
Ráno příjezd do Paříže. Prohlídka města v samém historickém jádru Paříže na ostrově Ile de la Cité - katedrála Notre Dame - 800 let stará gotická katedrála, Prefektura, Justiční palác, dále mj. shlédneme Pařížskou radnici, centrum Pompidou, Les Halles, Královský palác a Louvre, čtvrť Opera s chrámem Madeleine. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování do hotelu. Večer individuální volno ve městě.
3. den
Snídaně. Dnešní den bude věnován prohlídce nejznámějšího symbolu francouzské renesanční architektury a královské moci Versailles , královské rezidenci Ludvíka XIV. Symbol velikosti krále a vzor snad pro každého „zámeckého architekta“ Evropy – to jsou Versailles. Když se Ludvík XIV. (1638–1715) rozhodl, že přestaví malý lovecký zámeček svého otce ve Versailles 20 km západně od Paříže na nádherný palác, bylo králi Slunce právě 23 let. Od roku 1661 se Versailles staly rezidencí a sídlem vlády a absolutním mocenským centrem. Poté odjedeme na náměstí La Défense - moderní čtvrť třetího tisíciletí. Večerní Montmartre s krásnou bazilikou Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Návrat na ubytování a individuální volno v Paříži.
4. den
Snídaně. Celodenní prohlídka dalších pamětihodností města s průvodcem. Invalidovna, nejznámější monument města Eiffelova věž, navržená architektem Gustavem Eiffelem na počest 100. výročí Velké francouzské revoluce a Světové výstavy v roce 1889, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk - 50 m vysoký Arc de Triomphe byl vystavěn na příkaz Napoleona, třída Champs Elysées, nábřeží Bukinistů… Podvečerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky. Odjezd do ČR.
5. den
Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v centru Paříže ve čtvrti Montmartre nebo Montparnasse, v hotelu*** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možnost ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy.
Cena zahrnuje
2 ubytování
2 snídaně
dopravu luxusním autokarem
služby českého průvodce
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (max. plnění 12500 Kč)
jednolůžkový pokoj
Svoz Frýdek Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava
Svoz Olomouc
vstupy, místní dopravu, fakultativní služby, pobytové taxy cca 100 EUR
Doprava
Nástupní s svozová místa v ČR zdarma Praha, Plzeň, Brno, Holice (Chrudim), Hradec Králové, Litomyšl, Poděbrady, Pardubice, Svitavy, Vysoké Mýto.
Slevy
stálý klient

Paříž a zámek Versailles

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:19.08. (St) - 23.08. (Ne) 2020 (5 dní, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Paříž a zámek Versailles
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Ideal -Tour Praha, s.r.o. IČO: 25703269
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...