Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Aparthotel Elena Club Resort ****

kufr

Termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:800331

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 712 Kč

Poloha
Luxusní rezidence Elena se nachází v jižní části Silvi Marina, jen pár metrů od vlastní soukromé pláže. Rezidence svým klientům nabízí vysoký komfort jak kvalitním vybavením, tak množstvím nadstandardních služeb. V ceně je mimo jiné zahrnut vstup do bazénu a na soukromou pláž. V blízkosti rezidence se konají každou neděli menší trhy, asi 600 m od rezidence je velký supermarket
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, terasa, fitness centrum, bazén (v provozu 8.6. - 7.9., vždy 9:00 – 13:00 hod a 15:00 – 18:00 hod , pouze s koupací čepicí ), parkovací místa (v ceně), soukromá pláž (v ceně), WI-FI zdarma ve společných prostorách, solární terasa, klimatizovaná zasedací místnost.
Ubytování
Rezidence Elena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových apartmánech, všechny mají výhled na moře. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Stravování
Vlastní.
Kapacita
2-lůžkový apartmán: 10 3-lůžkový apartmán: 12 4-lůžkový apartmán: 40 Celkem osob: 256
Další informace
check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Sport
Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, aerobic, windsurfing, posilovna, půjčovny šlapadel. Bohaté společenské vyžití - kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo.
Tipy
Řím: celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Uvidíte památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu Trevi, Španělské schody, Panteon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné. Ostrovy Tremiti: výlet lodí na vápencové ostrovy. Vhodné ke šnorchlování a potápění. Vyžití zde naleznou i milovníci památek, a to při prohlídce místního středověkého opatství. Atri a Silvi Alta: odpolední výlet do blízkých městeček s typickou  abruzzskou  architekturou. Atri je údajně nejstarším městem západní Itálie. Z obou míst, která leží cca 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží a dokonce i na pohoří Gran Sasso. Gran Sasso a Castelli: polodenní výlet určený  milovníkům krásné  přírody a hor. Uvidíte nejdivočejší a nejvyšší část Apenin, kde se dostanete až pod nejvyšší vrchol Gran Sassa - Corno Grande (2912 m n. m.).
Plaž
Písečná - s pozvolným vstupem do moře. Soukromá pláž s plážovým servisem (1 slunečník a 1 křesílko+ 1lehátko/apartmán) zdarma v období 20. 4. - 8. 6. 2019 a od 7. 9. 2019 do konce plážové sezóny (konec plážové sezóny určuje majitel pláže).
M text
asi 250 metrů od rezidence.
Moře
asi 250
Centrum
asi 1 700
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, vstup do bazénu, parkovací místo, závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu), služby delegáta (vyjma 3.8.-24.8.), garanční pojištění.
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, vstup do bazénu, závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu), služby delegáta (vyjma 3.8.-24.8.), garanční pojištění.
Slevy

LAST MINUTE SLEVY

Aparthotel Elena Club Resort ****

destinace: Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Aparthotel Elena Club Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adrialand, s.r.o. IČO: 26968916
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...