Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Rezidence Ranieri

kufr

Termín:14.09. (So) - 21.09. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:791384

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 290 Kč

Poloha
Rekonstruovaná apartmánová rezidence Ranieri leží v klidné části Lido del Sole, ideální pro relaxaci a odpočinek. Je vhodným výběrem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi a mladé páry nebo skupinky. Od centra, bohatého na kulturní a společenský život, je vzdálená asi 500 m. Rezidence svým  komfortem a kvalitou služeb uspokojí i náročnější klientelu. Je tvořena ze 3 pater a každý apartmán je komfortně zařízen.
Vybavení
Rezidence nabízí svým hostům příjemné ubytování v apartmánech s klimatizací. Parkování v blízkosti rezidence je samozřejmostí.
Ubytování
Rezidence Ranieri nabízí příjemné ubytování pro 3 až 8 osob typu MONO, BILO a TRILO. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
Stravování
Vlastní, je možno využít bohaté nabídky místních restaurací.
Kapacita
3-lůžkový apartmán: 10   4-lůžkový apartmán: 12   5-lůžkový apartmán: 12 Celkem osob: 128
Další informace
Na místě se hradí povinná pobytová taxa cca 1 EUR/osoba/den. Možný pobyt s domácím mazlíčkem (za poplatek). Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 3 km od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.
Sport
Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, možnost jízdy na kolečkových bruslích, prolézačky, skákadla.
Tipy
Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.   Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Plaž
Písečná:  asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis za poplatek. (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.
M text
asi 50 metrů od rezidence.
Moře
50
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění. Pozn.: v případě předání neuklizeného apartmánu je poplatek v patřičné výši stržen z vratné kauce. Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let.
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění. Pozn.: v případě předání neuklizeného apartmánu je poplatek v patřičné výši stržen z vratné kauce. Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let.
Slevy

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Rezidence Ranieri

destinace: Itálie, Benátská riviéra, Bibione

termín:14.09. (So) - 21.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Rezidence Ranieri
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adrialand, s.r.o. IČO: 26968916
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...