Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

ROTHBACHER HOF - Bodenmais - REKREAČNÍ POBYT (od 5 nocí)

kufr

Termín:17.04. (So) - 22.04. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:961258

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 550 Kč

Stravování
snídaně
UBYTOVÁNÍ
a) 2 - lůžkové pokoje ROTHBACH, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, trezor, minikuchyňka na přípravu kávy a čaje, balkon (cca 19 m2) b) 2 - lůžkové pokoje SILBERBERG s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, trezor, minikuchyňka na přípravu kávy a čaje, balkon (cca 24 m2)
VYBAVENÍ
restaurace s typickou bavorskou kuchyní, hotelový bar (není otevřeno každý den), v létě velká pivní zahrádka, nabídka denních a večerních programů (případně za poplatek), dětský koutek. Wellness s finskou saunou, tepidariem, infračervenou kabinou, whirlpoolem, nabídkou masáží a odpočinkovou zónou. Na recepci tipy na pěší i cyklo túry, nabídka vedených túr, uzamykatelná úschovna kol.
STRAVA
snídaně - bufet. Možnost dokoupení večeří (4-chodové menu - polévka, salátový bufet, hlavní chod, dezertový bufet) za doplatek v CK. Jednou týdně bavorské speciality. Na vyžádání na místě za poplatek možné obědové balíčky.
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.
KOUPÁNÍ
Krytý bazén, letní koupaliště a saunový park SILBERBERGBAD Bodenmais (cca 1,5 km od hotelu).
PARKOVÁNÍ
parkoviště hlídané kamerovým systémem u hotelu zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
9 Eur/den (bez krmení)
POLOHA
Hotel Rothbacher Hof s typickou bavorskou pohostinností leží u řeky v obci Bodenmais v oblasti Bavorského lesa (Bayerischer Wald), který je známý jako cyklo a turistický ráj, stejně tak jako lyžařský ráj v okolí Velkého Javora a Silberbergu. Jen asi 25 km od Železné Rudy. V blízkosti hotelu velké dětské hřiště. Autobusová zastávka cca. 400 m (autobusem se dostanete do volnočasového parku Silberberg - lanové centrum, letní bobová dráha, velké dětské hřiště). Cca 750m od hotelu vzdálená je dětská naučná lesní stezka „Ameisenweg“.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKRAČNÍ POBYT (pobyt do 4 nocí) - ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi - uvítací přípitek na pokoji - bezplatné využívání sauny (vč. saunových osušek) - parkování - Bonusová karta ActiveCard: přes 80 volnočasových aktivit v okolí zdarma + využití místní veřejné dopravy (bus, vlak) v oblasti tarifu „Bayerwald-Ticket-Tarif“ zdarma. Např. krytý bazén v Bodenmais se saunovou částí, fitnes „Well“ v blízkosti hotelu, muzea, galerie, sklárna, letní bobová dráha, minigolf atd.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
REKRAČNÍ POBYT (pobyt od 5 nocí) - ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi - uvítací přípitek na pokoji - bezplatné využívání sauny (vč. saunových osušek) - parkování - Bonusová karta ActiveCard: přes 80 volnočasových aktivit v okolí zdarma + využití místní veřejné dopravy (bus, vlak) v oblasti tarifu „Bayerwald-Ticket-Tarif“ zdarma. Např. krytý bazén v Bodenmais se saunovou částí, fitness „Well“ v blízkosti hotelu, muzea, galerie, sklárna, letní bobová dráha, minigolf atd.
CELKOVÁ KAPACITA
47 pokoj.
REKREAČNÍ POPLATEK
2,5 Eur/osoba od 16 let /den 1,3 Eur/dítě od 6-16 let /den
AKČNÍ NABÍDKA
ZDARMA Bonusová karta ActiveCard (přes 80 volnočasových aktivit v okolí zdarma) ● BAVORSKÝ LES - jen 25 km od Železné Rudy

ROTHBACHER HOF - Bodenmais - REKREAČNÍ POBYT (od 5 nocí)

destinace: Německo, Bavorsko, Bodenmais

termín:17.04. (So) - 22.04. (Čt) 2021 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

ROTHBACHER HOF - Bodenmais - REKREAČNÍ POBYT (od 5 nocí)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...