Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Zillertal - penzion Gemshorn / zkrácené pobyty zima 2018/19 ***

kufr

Termín:01.12. (So) - 04.12. (Út) 2018

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:644920

Doprava:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 900 Kč

Poloha
Zveme Vás na dovolenou do pensionu v loveckém stylu do Zillertalu na Hainzenberg. Ideální poloha vedle nástupní stanice lanovky Gerlosbergbahn s krásným výhledem do Zillertalského údolí může být pro Vás zajímavá. Možnosti vyžitií v Zillertalském údolí jsou neomezené. Na dominantním Gerlosteinu nad námi je vybudován klettersteig (přírodní horolezecká stěna s jištěním). Rádi Vás seznámíme s možnostmi ježdění na horském kole, pohodovou cykloturistikou, turistikou. Zillertal a okolí nabízí spousty přírodních pozoruhodností. Pomůžeme Vám je objevovat. V příjemném prostředí restaurace budete objevovat kulinářské umění zkušených českých kuchařů. Relaxovat můžete přímo v pensionu ve wellnes centru. Pension je ideální místo jak pro rodinnou dovolenou, skupinové zájezdy, tak i pro organizaci seminářů a firemních školení. Stylová restaurace nabízí pro ubytované hosty příjemné prostředí k posezení. Obsluhu zajišťuje zkušený personál z Česka. V restauraci si můžete posedět u dobrého pivka z Zillertalu nebo Plzně. Přitvrdit můžete ochutnávkou hruškovice (WILI) a zabojovat s hruškou na špejli. Pro gurmány nabízí jídelní lístek možnost bohatšího výběru.
Ubytování
Pension Vám nabízí pohodlí dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením na pokoji, televizi a připojením na internet. V příjemném prostředí restaurace budete objevovat kulinářské umění zkušených českých kuchařů. Relaxovat můžete přímo v pensionu ve wellnes centru. Pension je ideální místo jak pro rodinnou dovolenou, skupinové zájezdy, tak i pro organizaci seminářů a firemních školení.

Nabízíme Vám ubytování v 11 rodinných pokojích. Pod pojmem rodinného pokoje si můžete představit dva oddělené dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Kromě rodinných pokojů nabízíme 2 samostatné dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením. V nově zrekonstruovaných pokojích naleznete šatní skříně a stolek z masivního dřeva, LCD TV s výběrem standardních satelitních kanálů a kompletní nabídkou českých programů.

Kapacita pensionu je 11 pokojů pro 2+2 osoby a tři pokoje dvoulůžkové. Celkem 50 lůžek. Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování
K ubytování nabízíme polopenzi (snídaně formou švédských stolů, večeře servírované o 2 chodech). K dispozici je restaurace a další společenská místnost pro ubytované. Tato místnost je zároveň určena ke snídaním a je vhodná také ke školení.
Doprava
POPIS CESTY Z BRNA Brno - Znojmo - hraniční přechod Hatě, dále směr Hollabrunn silnice č. 303 - za Hollabrunnem směr Stockerau silnice č. E 59 – před Stockerau nájezd na dálnici S1 směr Krems, projet Krems a dále směrovky na dálnici A1 směr St. Pölten – u ST. Pöltenu přejezd na dálnici A1 a pokračovat po dálnici A1 směr Linz - Salzburg - u Salzburgu směr Innsbruck - přiližně 40 km před Innsbruckem sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal - zde sjet z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dát už jen na Zillertal, projet tunelem do Zillertalu a jet dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller. První sjezd do Zell am Ziller minete a budete sjíždět před benzinu OMV směr Gerlos. Označeno také lanovka Gerlossteinbahn. Po sjezdu minete Gasthof Waldhaim a začnete stoupat 4 km serpentinami směr Hainzenberg. Gasthof Gemshorn uvidíte vpravo u stanice lanovky Gerlossteinbah. (žlutá budova). Pro ty co mají navigaci jsou souřadnice následující: N 47°13'04'', E 11°53'58'' nadmořská výška 909 m n.m. POPIS CESTY Z PRAHY Praha – Plzeň - hraniční přechod Rozvadov, dále směr Regensburg - Mnichov, kolem Mnichova stále směr Innsbruck. Za Mnichovem u města Rosenheim přejezd na dálnici A 12 (podle směrovek pojedete stále směr Innsbruck) - přiližně 40 km před Innsbruckem sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal - zde sjet z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dát už jen na Zillertal, projet tunelem do Zillertalu a jet dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller. První sjezd do Zell am Ziller minete a budete sjíždět před benzinu OMV směr Gerlos. Označeno také lanovka Gerlossteinbahn. Po sjezdu minete Gasthof Waldhaim a začnete stoupat 4 km serpentinami směr Hainzenberg. Gasthof Gemshorn uvidíte vpravo u stanice lanovky Gerlossteinbah. (žlutá budova). Pro ty co mají navigaci jsou souřadnice následující: N 47°13'04'', E 11°53'58'' nadmořská výška 909 m n.m.
Cena zahrnuje

ubytování
polopenze
ložní a koupelnové prádlo
spotřebu energie a tepla
wifi v celém objektu
sat-TV
služby delegáta
 

Cena nezahrnuje

Pojištění UNIQA včetně zimních sportů a storna zájezdu - 30,-kč /  na osobu a den

pobytovou taxu 1,80 €/ noc/ osoba
Pobyty jsou možné na libovolný počet nocí dle požadavků

Slevy
Slevy pro děti :
Děti do 5 let bez nároku na stravu a lůžko mají pobyt zdarma. Platí jen stravu
Děti od 6 - 11,99 let s nárokem na stravu a samostatné lůžko mají slevu 50%.
Skipasy 5%
na celé údolí Zillertal včetně Hintertuxcu k zakoupenému ubytování
01.12. (So) - 04.12. (Út) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba na lůžku
Polopenze
 
-3 900 Kč
Rezervace
01.12. (So) - 05.12. (St) 2018 - 5 dní, 4 noci
dospělá osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-5 200 Kč
Rezervace
04.12. (Út) - 07.12. (Pá) 2018 - 4 dny, 3 noci
dospělá osoba na lůžku
Polopenze
 
-3 900 Kč
Rezervace
05.12. (St) - 09.12. (Ne) 2018 - 5 dní, 4 noci
dospělá osoba na lůžku
Polopenze
Vlastní
-5 200 Kč
Rezervace
07.12. (Pá) - 10.12. (Po) 2018 - 4 dny, 3 noci
dospělá osoba na lůžku
Polopenze
 
-3 900 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Zillertal - penzion Gemshorn / zkrácené pobyty zima 2018/19 ***

destinace: Rakousko, Tyrolsko, Zillertal Arena

termín:01.12. (So) - 04.12. (Út) 2018 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: /

strava: Polopenze

Zillertal - penzion Gemshorn / zkrácené pobyty zima 2018/19
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...