Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

DEPANDANCE DIANA

kufr

Termín:26.07. (Pá) - 28.07. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:666174

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 750 Kč

Poloha

Charakter okolí a nadmořská výška 621 m zařazují Lúčky do klimatické oblasti tatranských horských pásem. Léčí se zde především ženské nemoci a poruchy plodnosti. Hosté jsou ubytováni v léčebných domech Choč (zde se všichni hosté stravují), Liptov a připojených objektech. V LD Choč je kavárna, kinosál, knihovna, sál s TV a květinářství se suvenýry. Pořádají se zde výlety do Vysokých Tater, Demänovských jeskyní, Oravského Podzámku a na Oravskou přehradu popř. do Bešenové (cca 5 km). Součástí AQUA – VITAL Parkje venkovní rekreační bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C, s různými atrakcemi (vzduchová lehátka, vodní číše, chrliče, protiproud, podhladinové osvětlení, vzduchová sedátka…). Součástí AQUA – Vital Parku v kúpeľoch Lúčky je také venkovní sedací bazén s termální minerální vodou s teplotou 36 °C – 38 °C. Pro náročnější klienty je k dispozicí Vitální svět, kterého součástí je: finská sauna, mentolová sauna, Římská koupel, Kneippová koupel a tepidárium. Klienti mohou tuto nabídku využít během celého roku, AQUA – VITAL Park v kúpeľoch Lúčky je otevřený celoročně.

Ubytování

Ubytování v dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, TV, rádiobudíkem, lednicí, telefonem a připojením k internetu. V Depandance Diana se nacházejí také apartmány, kterých součástí je obývací pokoj, ložnice a koupelna. Pobyt se zvířetem není ze zdravotních důvodů v lázních možný. Depandance není s hlavním hotelem spojen chodbou. Restaurace, procedury a AQUA-VITAL Park jsou vzdálené cca 300 m.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou a vstup AQUA-VITAL Parku podle pobytu dospělé osoby s kterou je dítě na pobytu – 480 Kč/dítě a noc. Dětí 6–12 let mají léčebný pobyt Junior (plná penze, 1× léčebná procedura a 1× vstup do bazénů).

Cena zahrnuje

Aqua – Vital pobyt

Konzultace s lékařem, průměrně 1 léčebná procedura denně, 1× MAXI AQUA – VITAL Balíček na noc (4 hodiny, vnitřní bazény + venkovní bazény + vitální svět), 1× vstup do Kardiofitness během pracovních dní (podle aktuálních otevíracích hodin). Za každou další noc se připočítávají adekvátní služby. FIRST MOMENT: při objednání pobytu min. 3 měsíce před nástupem – 1× vstup do wellness na objednávku na 60 min. zdarma. Bonus: Slevová karta Liptov Region Card zdarma.

Nástup na pobyt je po 11:00 hod. a ukončením do 09:00 hod. Pobyt začíná obědem a končí snídani. Nástup na pobyt je možný v neděli – středu s minimální délkou pobytu 3 noci, nástup na pobyt je možný ve čtvrtek – sobotu s minimální délkou pobytu 4 noci.

Cena za osobu s plnou penzí formou bufetových stolů a programem.

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou a vstup AQUA-VITAL Parku podle pobytu dospělé osoby s kterou je dítě na pobytu – 480 Kč/dítě a noc. Dětí 6–12 let mají léčebný pobyt Junior (plná penze, 1× léčebná procedura a 1× vstup do bazénů).

DEPANDANCE DIANA

destinace: Slovenská republika, Nízké Tatry, Lúčky

termín:26.07. (Pá) - 28.07. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

DEPANDANCE DIANA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...