Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT

kufr

Termín:07.12. (Čt) - 09.12. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1027422

Doprava:Vlastní

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 140 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
Ra) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis na pokoji, trezor. Rb) 2 - lůžkové pokoje SUPERIORs přistýlkou - rozkládací pohovka Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis, trezor (pokoje na ověření).
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klienti ubytovaní v hotelu RIVERSIDE mohou plně využívat veškerého vybavení areálu hotelu a aquaparku AquaCity Poprad - restaurace, denní bar, dětský koutek, casino, biliár, kryocentrum, fitness a spinning centrum, K-Vital Beauty centrum, relaxační masáže, thajské masáže, Wellness - Vitální svět - centrum plné zdraví a vitality pro relaxaci a posilnění imunitního systému a načerpání nových sil (aromatické sauny, inhalace, caldárium a tepidárium, vodní cesta, sanárium, vířivka a masážní sprcha, arktický a tropická déšť, sněžná jeskyně a ledový oceán).
FORMA STRAVY
polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY
V zimní sezoně hotel vypravuje skibus za poplatek na místě do lyžařských areálů ve Vysokých Tatrách. Ráno v 8.00 na Štrbské Pleso a 9.10 do Tatranské Lomnice a Smokovce. Zpět v 15.00 a 16.30. (uvedené časy jsou orientační) Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce. ÚČINKY termální vody  Využití tepla je možné při venkovní balneoterapii a indikace pro využití termální vody jsou založeny na fyziologických účincích tepla: • účinky na kůži a prokrvení kůže • pozitivní vliv na kardiovaskulární systém • účinky na metabolismus • účinky na regulační mechanismy • účinek tepelných podnětů na nervový a svalový systém
DALŠÍ SLUŽBY
čistírna a prádelna přístup k 24 hodinové službě na recepci informační turistické služby prodej suvenýrů a pamětních mincí taxi služba, zprostředkování služeb půjčovny automobilů transfer hostů z letiště a přeprava osob směnárna úschovna zavazadel počítač, kopírovaní, fax, sekretářské služby, tlumočení, asistentské služby dětská postýlka žehlička a žehlicí prkno na zapůjčení pokojová služba
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA! Platí v doprovodu 2 dospělých.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotel RIVERSIDE se nachází v těsné blízkosti areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná. VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavky Relaxační bazény BLUE SAPPHIRE - (v ceně) relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater. Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů. Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě. Dětský bazén TREASURE ISLAND - Ostrov pokladů (v ceně) - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa. PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna. LASER SHOW  (v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem. FIRE & WATER WELLNESS & SPA CENTRUM (za příplatek) Novinka roku 2015, největší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨ K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire & Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.
SILVESTR
V ceně silvestrovského příplatku je silvestrovský zábavný program v AquaCity Poprad a slavnostní menu, bufetové stoly, přípitek, živá hudba. Silvestrovský pobyt nelze zakoupit bez silvestrovského příplatku. dále: DJ a taneční vystoupení, animace a klubové tance, karaoke a soutěže, tombola Silvestrovské menu (orientační - bude upřesněno): - aperitiv - studený překrm - bufetové stoly a speciality Česko-slovenské kuchyně - sladké dezerty - slané pochutiny - půlnoční zelňačka - DRINK BUFET - káva, nealko nápoje, bílé a červené víno, sekt (v obmezeném množství) Dítě do 5,99 let silvestrovský příplatek neplatí.
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
15,-€uro/den - jen malé rasy. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku)
POLOHA UBYTOVÁNÍ
moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku a wellness centra AquaCity Poprad.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu.Trasa Praha - Poprad: 556 km; trasa Brno - Poprad: 360 km; trasa Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem rovněž do Popradu (1 km) Dále MHD (1000 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km. Dále MHD (1000 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 zahrnuta v ceně balíčku AKČNÍ TÝDENNÍ POBYT.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
AKČNÍ TÝDENNÍ POBYT 7=6 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech mimo svátky - ubytování ve zvolené kategorii ubytování - polopenze - snídaně a večere ve formě bufetových stolů v luxusní restauraci High Tatras (bez nápojů) - prosíme o dodržení dress code - hlídané parkoviště - připojení na internet - AQUAPARK : - volný vstup do relaxačního centra s 9 vnitřními a venkovními termálními bazény, vodními atrakcemi a tobogany: 3 venkovní termální bazény, 2 bazény Blue Diamond, 2 relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a Laser show, dětský bazén, 50m plavecký bazén + v době letní sezóny navíc: 3 bazény Mayská pyramida s tobogany a venkovní dětský bazén - vstup do FIRE & WATER Wellness & SPA- vitální svět s aromatickými saunami a inhalačními místnostmi - SPORT CENTRUM - fitness centrum, 50 m plavecký bazén, parní sauna
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
SENIORSKÝ POBYT v hotelu Riverside*** (6 dnů/5nocí,nástup libovolný) v termínu 5.1. - 19.12..2020 mimo svátky (Velikonoce, Vánoce, Silvestr) - 5x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji dle zvoleného počtu nocí (obsazení 2 osobami) - 5x polopenze: kontinentální snídaně a večeře formou bufetových stolů - denně CELODENNÍ VSTUP DO AQUAPARKU: relaxační a zábavná zóna - SLEVA 50% na celotělovou kryoterapii - SLEVA 20% na masáže v relaxačně masážním centru - set na přípravu kávy a čaje na pokoji - Wi-Fi - hlídané parkoviště
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (min.2 noci, nástup libovolný) - ubytování ve zvolené kategorii ubytování - polopenze - snídaně a večere ve formě bufetových stolů v luxusní restauraci High Tatras (bez nápojů) - prosíme o dodržení dress code - hlídané parkoviště - připojení na internet - AQUAPARK : - volný vstup do relaxačního centra s 9 vnitřními a venkovními termálními bazény, vodními atrakcemi a tobogany:3 venkovní termální bazény, 2 bazény Blue Diamond, 2 relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a Laser show, dětský bazén, 50m plavecký bazén + v době letní sezóny navíc: 3 bazény Mayská pyramida s tobogany a venkovní dětský bazén - vstup do FIRE & WATER Wellness & SPA- vitální svět s aromatickými saunami a inhalačními místnostmi - SPORT CENTRUM - fitness centrum, 50 m plavecký bazén, parní sauna
VÁNOCE
V ceně vánočního příplatku je slavnostní menu, sváteční program - vánoční koledy. Vánoční pobyt nelze zakoupit bez vánočního příplatku. Dítě do 5,99 let vánoční příplatek neplatí. Vánoční trhy v Popradu (Vianočné trhy Poprad 2022, Tradičný vianočný jarmoku), se uskuteční na náměstí sv. Eugídia v centru Popradu, a to od středy 14. prosince 2022 do soboty 17. prosince 2022.
LYŽOVÁNÍ
Lyžařský areál LOPUŠNÁ DOLINA (17 km) až 916 m n. m. , 4 vleky Tatrapoma, délky vleků 150 až 700 m, délky sjezdovek 200 až 900 m, převýšení 139 m, umělé zasněžování, U-rampa, půjčovna lyží, Ski servis, lyž. škola, přírodní ledová plocha (24x14 m). Areál TATRANSKÁ LOMNICA (17 km) - až 2196 m n.m. (nejvýše položené středisko) s nejdelší sjezdovkou na Slovensku, cca 11,8 km sjezdovek, od loňské sezony nová 15-místná kabinová lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných tratí (středisko se za rok rozrostlo o 20%), celkem 2 kabinky, 3 sedačky a 2 vleky, dětský pás a dětská škola a školka, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, ski servis, fun zona, freeride zona. Areál TATRANSKÁ LOMNICA se dělí na tyto vzájemně propojené části: • Tatranská Lomnica - Štart → 903 - 1173 m n.m. (6ti místná sedačka i kabinka) • Štart - Čučoriedky → 1173 - 1357 m n.m. (čtyřsedačka) • Štart - Skalnaté pleso → 1173 - 1772 m n.m. (15ti místná kabinka) • Skalnaté pleso - Lomnické sedlo → 1772 - 2196 m n.m. (2místná sedačka) • Tatranská Lomnica - Buková hora → 907 - 1010 m. n. m.(8mi místná sedačka) Z Popradu je dobré spojení (TEŽ) do lyžařských středisek Vysokých Tater - Hrebienok, Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso, Štrbské Pleso.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: - neomezený vstup do všech aquazón v AquaCity Poprad. - hlídané parkoviště - připojení na internet - zvýhodněný balíček VITAL + KRYO za 10,-€/osoba a balíček VITAL + KRYO + FITNESS za 15,-€/osoba
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 Eur / osoba / noc.

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel RIVERSIDE Poprad: - TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI v těsné blízkosti - volný vstup do všech aquazón Aquaparku AquaCity - úchvatná laserová show každý večer v Aquaparku
AKČNÍ NABÍDKA
VSTUP DO AQUAPARKU
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
15,- €/ den - jen malé rasy. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku)
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,50 Eur / osoba / noc.

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT

destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Poprad

termín:07.12. (Čt) - 09.12. (So) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...