Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT

kufr

Termín:15.03. (Pá) - 17.03. (Ne) 2024

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1062203

Doprava:Vlastní

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 240 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis na pokoji, trezor. b) 3 - lůžkové pokoje SUPERIOR - 3. lůžko=rozkládací pohovka Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis, trezor Kapacita na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klienti ubytovaní v hotelu RIVERSIDE mohou plně využívat veškerého vybavení areálu hotelu a aquaparku AquaCity Poprad - restaurace, denní bar, dětský koutek, casino, biliár, kryocentrum, fitness a spinning centrum, K-Vital Beauty centrum, relaxační masáže, thajské masáže, Wellness - Vitální svět - centrum plné zdraví a vitality pro relaxaci a posilnění imunitního systému a načerpání nových sil (aromatické sauny, inhalace, caldárium a tepidárium, vodní cesta, sanárium, vířivka a masážní sprcha, arktický a tropická déšť, sněžná jeskyně a ledový oceán).
FORMA STRAVY
polopenze. Snídaně i večeře formou bufetového stolu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY
V zimní sezoně hotel vypravuje skibus za poplatek na místě do lyžařských areálů ve Vysokých Tatrách. Ráno v 8.00 na Štrbské Pleso a 9.10 do Tatranské Lomnice a Smokovce. Zpět v 15.00 a 16.30. (uvedené časy jsou orientační) Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce. ÚČINKY termální vody  Využití tepla je možné při venkovní balneoterapii a indikace pro využití termální vody jsou založeny na fyziologických účincích tepla: • účinky na kůži a prokrvení kůže • pozitivní vliv na kardiovaskulární systém • účinky na metabolismus • účinky na regulační mechanismy • účinek tepelných podnětů na nervový a svalový systém
DALŠÍ SLUŽBY
čistírna a prádelna přístup k 24 hodinové službě na recepci informační turistické služby prodej suvenýrů a pamětních mincí taxi služba, zprostředkování služeb půjčovny automobilů transfer hostů z letiště a přeprava osob směnárna úschovna zavazadel počítač, kopírovaní, fax, sekretářské služby, tlumočení, asistentské služby dětská postýlka žehlička a žehlicí prkno na zapůjčení pokojová služba
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA! Platí v doprovodu 2 dospělých.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotel RIVERSIDE se nachází v těsné blízkosti areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná. VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavky Relaxační bazény BLUE SAPPHIRE - (v ceně) relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater. Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů. Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě. U bazénu Blue Diamond a Blue Saphire jsou k dispozici "zvedáky". V aquaparku mohou klienti využívat vlastní vozíček. Dětský bazén TREASURE ISLAND - Ostrov pokladů (v ceně) - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa. PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna. LASER SHOW  (v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem. FIRE & WATER WELLNESS & SPA CENTRUM (za příplatek) Novinka roku 2015, největší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨ K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire & Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
15,- €/ den - jen malé rasy. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku)
POLOHA UBYTOVÁNÍ
moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku a wellness centra AquaCity Poprad.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu.Trasa Praha - Poprad: 556 km; trasa Brno - Poprad: 360 km; trasa Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem rovněž do Popradu (1 km) Dále MHD (1000 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km. Dále MHD (1000 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 - platí mimo termín Silvestra.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
AKČNÍ TÝDENNÍ POBYT 7=6 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech mimo svátky - ubytování ve zvolené kategorii ubytování - polopenze - snídaně a večere ve formě bufetových stolů v luxusní restauraci High Tatras (bez nápojů) - prosíme o dodržení dress code - hlídané parkoviště - připojení na internet - AQUAPARK : - volný vstup do relaxačního centra s 9 vnitřními a venkovními termálními bazény, vodními atrakcemi a tobogany: 3 venkovní termální bazény, 2 bazény Blue Diamond, 2 relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a Laser show, dětský bazén, 50m plavecký bazén + v době letní sezóny navíc: 3 bazény Mayská pyramida s tobogany a venkovní dětský bazén - vstup do FIRE & WATER Wellness & SPA- vitální svět s aromatickými saunami a inhalačními místnostmi - SPORT CENTRUM - fitness centrum, 50 m plavecký bazén, parní sauna
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
REKREAČNÍ POBYT (min.2 noci, nástup libovolný) - ubytování ve zvolené kategorii ubytování - polopenze - snídaně a večere ve formě bufetových stolů v luxusní restauraci High Tatras (bez nápojů) - prosíme o dodržení dress code - hlídané parkoviště - připojení na internet - AQUAPARK : - volný vstup do relaxačního centra s 9 vnitřními a venkovními termálními bazény, vodními atrakcemi a tobogany:3 venkovní termální bazény, 2 bazény Blue Diamond, 2 relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a Laser show, dětský bazén, 50m plavecký bazén + v době letní sezóny navíc: 3 bazény Mayská pyramida s tobogany a venkovní dětský bazén - vstup do FIRE & WATER Wellness & SPA- vitální svět s aromatickými saunami a inhalačními místnostmi - SPORT CENTRUM - fitness centrum, 50 m plavecký bazén, parní sauna
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)
POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s. Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve výši (rozděleno dle různých termínů pobytu): STORNO POPLATKY V DOBĚ SVÁTKŮ (Velikonoce, Vánoce, Silvestr) 45 - 36 dnů před nástupem 25% z ceny objednaných služeb 35 – 22 dní před nástupem 50 % z ceny objednaných služeb 21–15 dní před nástupem 60 % z ceny objednaných služeb 14 – 1 den a v den příjezdu 100 % z ceny objednaných služeb
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: - neomezený vstup do všech aquazón v AquaCity Poprad. - hlídané parkoviště - připojení na internet - zvýhodněný balíček VITAL + KRYO za 10,-€/osoba a balíček VITAL + KRYO + FITNESS za 15,-€/osoba
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,50 Eur / osoba / noc.

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

AKČNÍ NABÍDKA
VSTUP DO AQUAPARKU V CENĚ POBYTU
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel RIVERSIDE Poprad: - TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI v těsné blízkosti - volný vstup do všech aquazón Aquaparku AquaCity - úchvatná laserová show každý večer v Aquaparku

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT

destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Poprad

termín:15.03. (Pá) - 17.03. (Ne) 2024 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

RIVERSIDE - Poprad - REKREAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...