Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

VELKÁ FATRA - Turčianske Teplice - SPA& AQUAPARK

kufr

Termín:29.05. (Po) - 31.05. (St) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1044029

Doprava:Vlastní

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 702 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
Na ověření v CK: a) 2-lůžkové pokoje Basic: Spr/WC, minichladnička, SAT TV, rádio, telefon, Wi-Fi, župan, oddělená lůžka, orientace na východ, většina s balkonem. b) 2-lůžkové pokoje Basic PLUS s možností přistýlky: Spr/WC, minibar, SAT TV, rádio, telefon, Wi-Fi, župan, čajový a kávový servis na pokoji, orientace na západ, minibar na vyžádání c) 2-lůžkové pokoje Komfort**** Spr/WC, fén, kosmetický set, minibar, SAT TV, rádio, telefon, Wi-Fi, župan, čajový a kávový servis na pokoji, minibar na vyžádání, balkon, výhled, rekonstruovaná koupelna, některé s klimatizací d) 2-lůžkové pokoje DeLuxe: Spr./WC po rekonstrukci, fén, kosmetický set, SAT TV, rádio, telefon, WiFi, župan, pantofle, extra kvalitní froté program, minibar, čajový a kávový servis na pokoji, balkon, výhled na lázeńský park, slunečná strana, manuální klimatizace, king size lůžko (180x200). 1 - lůžkové pokoje na ověření za příplatek
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
FORMA STRAVY
Polopenze nebo plná penn(dle typu pobytu). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Upozornění: hosté ubytovaní v pokojích Komfort a DeLuxe se stravují v jídelně Žikmund (bohaté švédské stoly) hosté ubytovaní v pokojích Basic a Basic+ se stravují v jídelně Žofie (švédské stoly s omezeným sortimentem) Změna stravování ze Žofie do Žikmunda je možné - za příplatek. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE
DALŠÍ SLUŽBY
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 14 € 2-hodinový vstup: 12 € Vstup na večerní koupání: 10 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. se stravou ve stejném rozsahu jako rodiče) ZDARMA! Děti od 4 - 15 let na přistýlce se stravou dle rodičů za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi doplácí. Dětská cena platí i pouze v doprovodu dospělého (resp. plně platícího) na pokoji a obsahuje: - ubytování na lůžku / přistýlce - strava dle dosplěého - 3-hod. vstup do SPA&AQAUAPARKU v doprovodu dospělého se zakoupeným vstupem (pobyt SPA&AQUAPARK) - volný vstup do plaveckého bazénu Olympic Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .
MOŽNOST KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.
PARKOVÁNÍ (léto)
Zpoplatnění parkování v areálu SLK : P1, P2, P3 - 2,-€ / noc P4, P5 - 1,-€ / noc P6, P7 - 3,-€ / noc Garáž Velká Fatra - 5,-€ / noc Garáž Aqua - 15,-€ / noc P - kúpele Aqua - 2,-€ / noc P - kúpele Malaá Fatra - 2,-€ / noc P - Royal Palace - 0,-€ / noc
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
Nepovolen
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Check-in: od 14:00 hod Check-out: do 10:00 hod Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Turčianských Teplic. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica), cca 600 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SPA& AQUAPARK (min. 2 noci, nástupní den libovolný) V době Velikonoc 15.4.-18.4.22 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci
- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů Služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem).
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
KLASIK MEDICAL SPA léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástupní den libovolný, doporučujeme ne - čt) - 7x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - 1x 2-hod. vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů Prodloužení pobytu na dotaz - POBYT OD 14 NOCÍ SE SLEVOU 15%.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
MEDICAL WELLNESS (7 dní / 6 nocí, nástupní den libovolný ) - 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 1 procedura na každé přenocování: 2x termoterapie, 1x oxygenoterapie, 1x smaragdová koupel, 2x Zeus (klasická masáž, 30 min), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů Prodloužení pobytu na dotaz - POBYT OD 14 NOCÍ SE SLEVOU 15%.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
MEDICAL WELLNESS (6 dní / 5 nocí, nástupní libovolný ) - 5x ubytování s bufetovou polopenzí - 1 procedura na každé přenocování: 1x termoterapie, 1x oxygenoterapie, 1x smaragdová koupel, 2x Zeus (klasická masáž, 30 min), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
GOLD KLASIK - léčebný pobyt (8 dní / 7 nocí, nástupní den libovolný, doporučujeme ne - čt) - 7x ubytování v kat. pokoje Komfort nebo DeLuxe - 7x plná penze (snídaně, oběd a večeře formou bufetu) - 1x vstupní vyšetření u lékaře - 21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) , - 2x za pobyt 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU, - volný vstup do bazénu Olympic (v provozní době), - volný vstup do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, GOLD BONUSY: - ovocný košík plný vitamínů a láhev sektu pro příjemné na přivítanou - kvalitní nápoje v hodnotě 175,-€/os./pobyt formou otevřeného účtu ve vybraných střediscích lázní - snídaně "do postele" podle výběru (francouzské, anglické, racio, slovenské) Prodloužení pobytu na dotaz - POBYT OD 14 NOCÍ SE SLEVOU 15%.
LYŽOVÁNÍ
Lyžařské areály Jasenská dolina, Valčianská dolina (20 km) - sjezdovky s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Lyžařský areál MARTINSKÉ HOLE (30 km) až 1440 m n.m., 6 vleků a sedačková lanovka, více jak 6 km sjezdovek, umělé zasněžování, večerní lyžování.
CELKOVÁ KAPACITA
496 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,95 € /osoba / noc - platba na místě
URČITĚ OCENÍTE
Proč lázeňský hotel Velká Fatra Turčianske Teplice: - komfortní ubytování - procedury a další služby dostupné suchou nohou - internet na pokojích Proč Lázně Turčianske Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program - ANIMAČNÍ PROGRAMY téměř celoročně, těšit se můžete na různé aktivity - pobyt s hrami v dětském koutku. Více informací ZDE LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK
AKČNÍ NABÍDKA
DO LÁZNÍ S DĚTMI - SPA&AQUAPARK S TERMÁLNÍ VODOU
UPOZORNĚNÍ
V případě nástupu na léčebný pobyt, který zahrnuje lékařské vyšetření, v sobotu nebo neděli, vyšetření absolvujete v pondělí. O víkendu se vyšetřní neposkytuje. Možné víkendové procedury: • sobota: 1x Klasická masáž 30 min., 1x Smaragdová koupel se zábalem (36,5 °C) • neděle: 1 x 3-hod. SPA&AQUAPARK Předepsané procedury na sobotu a neděli nemusí být indikovány lékařem. Doporučené nástupní dny léčebných pobytů s vyšetřením: pondělí – pátek.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% NA POBYTY V TERMÍNECH 12.3. - 5.4. a 10.4 - 16.4.2023
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
POBYT SENIOR 60+ (7 dní / 6 nocí, nástupní den libovolný, doporučujeme po - pá)
- 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 6x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, teploléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace aj.) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů

VELKÁ FATRA - Turčianske Teplice - SPA& AQUAPARK

destinace: Slovenská republika, Velká Fatra, Turčianske Teplice

termín:29.05. (Po) - 31.05. (St) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

VELKÁ FATRA - Turčianske Teplice - SPA& AQUAPARK
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...