Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Dvě víkendové noci / Tři srdce - Hotel Radin ****

kufr

Termín:03.12. (Čt) - 05.12. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:928754

Doprava:Vlastní

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 390 Kč

Popis pobytu
Nechte se zlákat víkendovým pobytem v lázeňském městečku Terme Radenci. Pobyt s polopenzí v hotelu Radin zahrnuje také volné vstupy do saunového světa i bazénového komplexu, účast na sportovních programech hotelu i bezplatné parkování!
Poloha:
v centru Terme Radenci, uprostřed zelených parků se nachází hotelový a léčebně lázeňský komplex, jehož součástí je hotel Radin. V blízkosti komplexu jsou další služby – tenisová hala a tenisové kurty, půjčovny jízdních kol, projížďky lodí na řece aj.
Popis hotelu:
hotel tvoří dvě propojené budovy - Radin A a Radin B**** , má společnou recepci, společnou restauraci, kavárnu, lobby bar, pitnou dvoranu s přírodními minerálkami, nákupní galerii, internetový koutek, turistický servis s nabídkou turistických výletů a animačních programů a dále kongresové centrum. Hotel je propojen s léčebným centrem „Tri srdca“ - ambulance, diagnostické centrum, léčebné terapie na bázi termální vody (koupele, masáže), zábaly, elektro- a magnetoterapie, mechanoterapie (různé druhy masáží), akupunktura aj. Bazénový svět s vodní plochou 1.460 m2 s 10 bazény, vnitřními i venkovními, vč. termálních, zážitkových, relaxačních aj. (teplota vody 28 – 37 oC). Zde najdete dostatek atrakcí – vířivky, masážní trysky, vodní proudy, Kneppův bazének, vodopády aj. Dále se nabízí Saunový svět : finská, turecká, bylinková, infračervená sauna, ve kterém můžete zažít saunové rituály a jeho součástí je i solárium. K dispozici je také Beauty centrum a Ayurveda centrum, kde se poskytují zkrášlovací, relaxační, detoxikační, uvolňovací aj. famózní procedury (masáže, zábaly, peelingy aj.). Celková kapacita hotelu je 291 pokojů, vč. suite – na vyžádání za příplatek.
Vybavení pokoje:
pokoje se odlišují dle budov: Budova A – koupelna s vanou a WC, další vybavení balkon, SAT-TV, minibar, trezor, možnost přistýlky, WiFi-připojení. Dále jsou v nabídce pokoje Premium (na vyžádání, za příplatek).Jednolůžkové pokoje mají balkon, koupelnu se sprchou, WC, SAT-TV, minibar, trezor, kabelové připojení pro internet (ceny na poptávku).V budově B jsou pokoje kat. superior, mají koupelnu se sprchou, WC, klimatizaci, SAT-TV, minibar, trezor, možnost přistýlky, kabelové připojení na internet. Ceny jednolůžkových pokojů jsou na poptávku.
Stravování:
v centrální restauraci hotelového komplexu – snídaně a večeře - bufet (možnost dietní, vegetariánské a dělené stravy).
Poznámka:
Pobyt domácích zvířat není možný. Parkování je možné zdarma na hotelovém parkovišti.
Upozornění:
Predpokládané termíny pro pravidelné technické odstávky bazénů z důvodu údržby: termální vnitřní 23.03.-26.03.20, vnější kulatý 20.04.-22.04.20, plavecký 15.06.-17.06. a venkovní termální 21.09.-23.09.20 (termíny jsou předběžné, změna vyhrazena).

Dvě víkendové noci / Tři srdce - Hotel Radin ****

destinace: Slovinsko, Termální lázně, Radenci

termín:03.12. (Čt) - 05.12. (So) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Dvě víkendové noci / Tři srdce - Hotel Radin
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Czech holidays - cestovní kancelář s.r.o. IČO: 25622665
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...