Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

JAMA - Postojna - REKREAČNÍ POBYT

kufr

Termín:06.12. (St) - 07.12. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1039705

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 210 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 2-lůžkový pokoj STANDARD: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. b) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou STANDARD: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Rozkládací gauč. c) 2-lůžkový pokoj SUPERIOR: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Balkon a výhled na Park d) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou SUPERIOR: Spr. nebo vana/WC, kabel/TV, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, telefon, sejf. Rozkládací gauč. Balkon a výhled na Park. Pokoje s přistýlkou, 1-lůžkové pokoje a pokoje Superior na dotaz v CK Pokoje mají oddělená nebo manželská lůžka. Doporučujeme při rezervaci specifikovat požadavek.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, Wi-Fi, klimatizace, parkoviště za poplatek, bankomat.
FORMA STRAVY
Snídaně.  Možnost dokoupení večeří v CK nebo na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
POSTOJNA CAVE: Navštivte unikátní krasovou jeskyni s jedinou dvoukolejní jeskyní železnicí na světě a Viváriem, kde spatříte unikátní živočichy Olmy (malé jeskynní dráčky) Středověký nedobytný HRAD PREDJAMA – největší jeskynní hrad na světě, inspirace pro mnohé filmaře; Muzeum Stara Dama – muzeum 1.světové války + lovecké sbírky; Jeskyně Pivka a Černá, Jeskyně Otok – zažijte zákulisí filmu Vinnetou, Usedlost Modrijan – seznámte se s prací mlynářů. Prohlédněte si možnosti Vašich zážitků zde
POBYT S DĚTMI
1 dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA - v doprovodu 2 dospělých osob. Balíček: dítě 0 - 4,99 let za cenu povinného pojištění při turistických vstupech. Dětská postýlka na ověření a za příplatek.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Na hlídaném parkovišti u hotelu ZDARMA
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
50,-€ / pobyt
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel JAMA**** se nachází v nádherném Postojenském parku. Má skvělou výchozí polohu pro zájemce o poznání úžasného jeskynního komplexu a historie místa Postojna. Dokonce i sám hotel vás překvapí svojí záhadnou historií. Ač leží hotel cca 100 m od vchodu do jeskyně Postojnska Jama, 900 m od centra, přesto nabízí klid a pohodlí uprostřed neporušené přírody. Cca 8 km od hotelu můžete navštívit středověký hrad Predjama, 50 km to je do Lublaně.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 45.781260N, 14.205714E - pouhé 2 km od dálnice A1.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Mezinárodními spoji do Ljubljany Dále meziměstským spojem do centra Postojne a odtud místními spoji až k parkovišti před Postojnskou jeskyní. Jedno za hodinu jede spoj z Ljubljany do Postojne v rámci podpory turistiky.
PŘÍJEZD VLAKEM
Pojedete-li vlakem, přijedete přímo do města Postojna, které se nachází na železniční trase z Vídně do Benátek, na které se nachází také Záhřeb, Salzburg, Rijeka a Koper.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT (min. 1 noc, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí - bohaté bufetové snídaně, podávané v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do Parku. Snídaně se podává každý den od 7:00 do 10:00 hod., v létě od 7:00 do 10:30 hod. - Wi-Fi - parkování
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
TAJEMNÝ KRAS (3 dny/ 2 noci, nástupní den libovolný) - 2x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji STD - 2x bohatá bufetová snídaně, podávaná v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do Parku. Snídaně se podává každý den od 7:00 do 10:00 hod., v létě od 7:00 do 10:30 hod. - 1x prohlídka Postojenské jeskyně - 90 min. - 1x prohlídka hradu Predjama - 60 min. - 1x vstup do muzea Stara Dama: téma 1. sv. válka a Lovecká sbírka. - Wi-Fi - parkování Pobyt je možno prodloužit dle denních cen. Na dotaz v CK. Dítě do 5-ti let zdarma - resp. za poplatek zahrnující pojištění pro vstup do jeskyní, hradu a muzea.
CELKOVÁ KAPACITA
156 dvoulůžkových pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
2€ / dosp./den 1€ / dítě 6 - 17,99 let + Registrační poplatek 1€ / osoba / pobyt Děti do 5,99 let bez poplatku.
AKČNÍ NABÍDKA
VLAKEM DO KRASOVÉ JESKYNĚ
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel JAMA****- Postojna?: - uprostřed parku Postojna - unikátní krasová jeskyně s jedinou dvoukolejní jeskyní železnicí na světě a Viváriem - poznejte jedinečného obyvatele jeskyní - dráčka Macaráta jeskynního - v blízkosti středověkého hradu vybudovaného ve skalním masivu
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
OBJEVTE SLOVINSKÝ KRAS (4 dny/3noci, nástupní den libovolný) - 3x ubytování - 3x bohatá bufetová snídaně, podávaná v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do Parku. Snídaně se podává každý den od 7:00 do 10:00 hod., v létě od 7:00 do 10:30 hod. - 1x prohlídka Postojenské jeskyně - 90 min. - 1x návštěva Vivaria (poznejte Olmy - "dračí mláďata") - 1x prohlídka jeskyně Otok (45 min) - jedno z hlavních míst natáčení příběhu indiánského náčelníka Vinetoua - Wi-Fi - parkování Na místě je možno dokoupit vstupy do dalších zdejších atraktivních míst. Pobyt je možno prodloužit dle denních cen. Na dotaz v CK.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ŽIVÝ BETLÉM V JESKYNI POSTOJNA (4 dny/3 noci) platí v termínu 25.12. - 30.12.2023 - 3x ubytování - 3x bohatá bufetová snídaně, podávaná v restauraci Kouzelná zahrada s výhledem do Parku. Snídaně se podává každý den od 7:00 do 10:00 hod., v létě od 7:00 do 10:30 hod. - 1x prohlídka vánoční Postojenské jeskyně se živým Betlémem - Wi-Fi - parkování Na místě je možno dokoupit vstupy do dalších zdejších atraktivních míst. Pobyt je možno prodloužit dle denních cen. Na dotaz v CK.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den pobytu- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

JAMA - Postojna - REKREAČNÍ POBYT

destinace: Slovinsko, Postojna, Bedřichov

termín:06.12. (St) - 07.12. (Čt) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

JAMA - Postojna - REKREAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...