Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Hotel Park - krátký odpočinek v termálech - 2 noci ***

kufr

Termín:13.12. (Pá) - 15.12. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:795560

Doprava:Vlastní

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 180 Kč

Poloha


DEPANDANCE HOTEL PARK - HOTEL PRO AKTIVNĚ STRÁVENOU DOVOLENOU

Hotel byl postaven roku 1875 a roku 2008 naposledy rekonstruován. Leží 300 m od hotelu Vita. Zařízení bude vyhovovat všem, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Je zde fitness, společenská místnost, individuální sauny a prostory k odpočinku, samoobslužná restaurace. Pokoje jsou vybaveny telefonem, pay TV (Quadriga systém: CD, filmy, pohádky, internet…), WC, koupelnou, fénem na vlasy a možností bezplatného bezdrátového internetového připojení. Podkrovní pokoje klimatizovány.
V hotelu Park mohou za poplatek pobývat i malí domácí mazlíčci.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, na pokojích je telefon, TV, trezor, minibar, WC, koupelna, fén na vlasy. Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu a dítě do 15 let věku.

Stravování: polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Pobytová taxa ve výši 2,5 Eur/os./den, děti mají slevu. Platba na recepci. WiFi zdarma.


PŘÍRODNÍ FAKTORY
: V Lázních Dobrna jsou tři hlavní léčivé složky uznané Ministerstvem zdravotnictví Slovinské republiky: termální voda, bahno a rašelina. 
CENTRUM KRÁSY A MASÁŽÍ »HIŠA NA TRAVNIKU«
: V Lázních Dobrna funguje špičkové centrum krásy a masáží »HIŠA NA TRAVNIKU«. Nejmodernější přístroje k péči o tělo a obličej se tu snoubí s historií v podobě již tradičních dotyků nejlepších masérů – vše pro Vaše rozmazlování, uvolnění a probuzení vnitřní krásy, kterou v sobě skrýváte. Centrum »HIŠA NA TRAVNIKU« nabízí: masáže a uvolňující rituály, ayurvedu, péči a čištění obličeje, líčení, péči o tělo, péči dlaní a chodidel, formování těla, programy na uvolnění a hýčkání, programy na formování těla.


CENTRUM SAUN »DEŽELA SAVN«
: »Dežela savn« se rozprostírá na 500 m2. Energie pozitivních krystalů na Vás zapůsobí stejně blahodárně jako tradice uvolnění a čištění organismu v naší oáze klidu, osvěžení a uvolnění. Výběr krystalů, po kterých jsme sauny pojmenovali, představuje krátké seznámení s krystalovými minerály, které ukrývá a odkrývá země.


BAZÉNY
: Termální bazény jsou Vám k dispozici v hotelu Vita a v Lázeňském domě. Hlavní účinkující látkou v Lázních Dobrna je alkalická termální voda s teplotou u pramene okolo 35 až 36,5 °C obsahující přiměřené množství vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanu. Po celá desetiletí ji používáme k posílení organizmu a zlepšení celkové psychofyzické kondice jednotlivců i skupin. Hlavní účinkující látkou je vápník – hořčík hydrogenuhličitá alkalická akratoterma o teplotě od 35 do 36,5 °C. Ministerstvo zdravotnictví potvrdilo termální vodu jako přírodní léčivý faktor. Lázeňský dům: koupele 32 – 34 °C • bazén 32 °C. TEPLOTA VODY: Bazény s lázeňskou termální vodou v hotelu Vita - vnitřní bazén s teplotou 32 °C • venkovní bazén s teplotou 28 – 29 ˚C • vnitřní dětský bazén s teplotou 32 ˚C • venkovní dětský bazén s teplotou 32 ˚C • perličková koupel s teplotou 35 – 36 ˚C • perličková koupel v centru saun s teplotou 35 ˚C • ochlazovací bazén v centru saun 17 ˚C • koupele 32 – 34 ˚C.

Cena zahrnuje
2x ubytování za osobu s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji, služby dle balíčku
Cena nezahrnuje
Pobytová taxa se platí na místě - 1,27 Eur/os./den. Cena neobsahuje dopravu, delegáta, pojištění léčebných výloh a storna - možno dokoupit.

Hotel Park - krátký odpočinek v termálech - 2 noci ***

destinace: Slovinsko, Východní Slovinsko, Dobrna

termín:13.12. (Pá) - 15.12. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Park - krátký odpočinek v termálech - 2 noci
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mediteran travel s.r.o. IČO: 27489442
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...