Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Autosalon Ženeva

kufr

Termín:01.03. (Pá) - 03.03. (Ne) 2024

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:449263

Doprava:Autobus

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 2 490 Kč

Poloha
Ženevský autosalon je jeden ze tří nej v Evropě. Veletrh důstojný pro 21 století. Světová událost, nabízející poslední úspěchy světové techniky, designu a všeho, co s tím souvisí. Lesk a krása nových vozů a mladých modelek, to je jeho atmosféra. Jestliže tento veletrh nabízí to nejlepší, potom i my poskytneme našim klientům jen to nejlepší. A upřímně: někdy jsme rozpačití, jakou reklamu použít, abychom Vás o našich službách přesvědčili. Dnes to zkusíme jinak. *Nebudeme z Vás, našich klientů, dělat hlupáky a přesvědčovat Vás o tom, že původní cena je 2x vyšší a právě Vy máte štěstí, že můžete koupit se slevou. Jestliže to CK tvrdí, buď lže nebo počty jsou jí cizí *Nebudete cestovat autobusy retro, ale autobusy s nejmodernější technikou. Ty staré nechte cestujícím na slevomatu *Nebudeme navyšovat vstupy během zájezdu *Nebudeme Vám nabízet další fiktivní slevy a potom je nahrazovat smyšlenými příplatky za svozy
Program

1.den:
Odjezd ze Znojma v 16.00 hod., Brno 17.10, Jihlava 18.30, Praha 20.10, Plzeň 21.40 hod. Následuje tranzit přes území Německa. Rozvadov, Mnichov a Bregenz do Ženevy.
2.den
Po nočním tranzitu nás čeká ranní probouzecí zastávka před Ženevou, spojená s občerstvením. Před příjezdem na výstaviště musí každý vyřešit dilema. Výstava nebo Ženeva? Průvodce po dobu návštěvy výstaviště provede ty, kteří dají přednost poznání, Ženevou. A věřte, že je co poznávat. Katedrála Sv. Petra, Justiční palác, Universita, Opera a další architektonické skvosty.  Večer se všichni setkají a mohou si vyměnit zážitky. Odjezd ze Ženevy ve večerních hodinách (cca ve 20.00 hod.)
3. den:
Při cestě domů se podřídíme jednomu pravidlu, které říká, že poznání nikdy neuškodí. Vaduz je hlavní město Lichtenštejnska. Při večerní jízdě se právě zde zastavíme. Noční zastávka nám poskytne základní informaci o tomto ministátu a jeho hlavním městě. Poté dokončíme noční tranzit přes Německo. Návrat v ranních hodinách do ČR (Rozvadov cca v 6.00 hod., Praha 8.00, Jihlava 10.00, Brno 11.20, Znojmo 12.20 hod.)
Doprava autobusem - odjezdová místa:
Znojmo, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS, multifunkční dotykové obrazovky na každém sedadle).
služby profesionálního průvodce
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh 180,-/os,
pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 210,-/os.
celodenní vstupné na autosalon 650,- Kč/ osoba - platí při objednání skupinového vstupného přes naši CK

Autosalon Ženeva

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:01.03. (Pá) - 03.03. (Ne) 2024 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Dle programu

Autosalon Ženeva
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...