Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Bodamské jezero, Rýnské vodopády a ráj exotických květin Mainau

kufr

Termín:08.06. (Čt) - 11.06. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 2 noci

ID hotelu:1026384

Doprava:Autobus

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 490 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj – 1 990 Kč, cestovní pojištění Uniqa
Trasa
ŘEZNO - ST. GALLEN – RÝNSKÉ VODOPÁDY – SCHAFFHAUSEN - STEIN AM RHEIN – KOSTNICE – LINDAU – FRIEDRICHSHAFEN - MEERSBURG – MAINAU
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Po cestě zavítáme do úchvatného města NORIMBERK. Centrum města je jako vystřižené z historického filmu, krásné parky, malebné uličky a domy s červenými střechami. Druhé největší město Bavorska bylo založeno už v 11. století a okouzlí nás jak atmosférou, tak skvělým jídlem. Při toulkách městem nevynecháme návštěvu Císařského hradu. Je považován za symbol Norimberku a první zmínky o něm se datují až k roku 1050. Vládl zde i Karel IV. a hrad se dokonce pyšní podobnou historkou, jako je ta česká o Šemíkovi. Spatříme zde WeißgeberGasse, nejkrásnější ulici v centru, do kterého se dostaneme přes krásný Popravčí most. Po prohlídce města se vydáme opět na cestu a ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.
2. den
Po snídani navštívíme šarmantní středověké město ST. GALLEN se zachovalým historickým jádrem. Ve středověku bylo město pokládáno za významné centrum kultury a vzdělání v rámci celé Evropy. Dále přejedeme k nejmohutnějším říčním vodopádům Evropy – RÝNSKÝM VODOPÁDŮM. Poté se projdeme malebným městem SCHAFFHAUSEN, neopomeneme navštívit ani město STEIN AM RHEIN, které je považováno za nejhezčí středověké městečko německé části Švýcarska. Město proslavily hrázděnými domy s dobovými freskami. Následně přejedeme do KOSTNICE, kde navštívíte místo upálení mistra Jana Husa a jeho dům. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.
3. den
Dnes podnikneme výlet k BODAMSKÉMU JEZERU. Region Bodamského jezera, které Němci hrdě nazývají Švábské moře, považují někteří lidé za skrytou turistickou perlu Evropy. Zavítáme do malebného městečka LINDAU, které je atraktivním a charismatickým městečkem s příjemnou atmosférou provoněnou alpským vzduchem. Přes FRIEDRICHSHAFEN známý výrobou vzducholodí Zeppelin se dostaneme do nejpůvabnějšího města na Bodamském jezeře - MEERSBURGU. Zlatým hřebem dnešního dne bude květinový ostrov MAINAU – ráj exotických květin, kvetoucích každý rok od jara do podzimu. Zcela jistě budeme okouzleni množstvím květin, které nás přivítají svojí vůní a atmosférou, jež v nás zanechá hluboký dojem. Po prohlídce odjedeme do ČR.
4. den
Příjezd do Brna v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu lux. autobusem, 2× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 50 €.

Bodamské jezero, Rýnské vodopády a ráj exotických květin Mainau

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:08.06. (Čt) - 11.06. (Ne) 2023 (4 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Bodamské jezero, Rýnské vodopády a ráj exotických květin Mainau
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...