Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Gotthardskou drahou k horským velikánům **+

kufr

Termín:01.06. (Čt) - 04.06. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:878817

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 27 490 Kč 26 399 Kč

Harmonogram
1. den: V poledních hodinách odlet do Švýcarska. Návštěva největšího města Konfederace, Curychu, ležícího na stejnojmenném jezeře. Uvidíme mohutný dvouvěžový Münster, kostel Sv. Petra s největším hodinovým ciferníkem na světě, Frauenmünster s Chagallovými vitrážemi i řadu jiných zajímavostí a projdeme se noblesní Bahnhofstrasse, která je výkladní skříní a to nejen tohoto města. Ubytovaní v oblasti Erstfeldu.
2. den: Snídaně. Odjezd vlakem do Luzernu, odkud vyjedeme a lanovkou na slavný vrcholek Pilatus do výšky přes 2000 m. Zde se můžeme vydat nenáročnou cestou na dvě zajímavé vyhlídky či se jen kochat nádhernými horskými sceneriemi. V odpoledních hodinách sjedeme nejstrmější ozubnicovou drahou na světě, která překonává klesání 48% do Alpnachstadu, odkud pokračujeme červenobílými vagónky Centralbahn přes Hergiswill do městečka Stans. Odtud vyjedeme napřed pozemní lanovkou na mezistanici a dále pak patrovou kabinou lanovky Cabriolet, jejíž horní kabina je otevřena, na vyhlídku Stanserhorn, po návratu krátká prohlídka Luzernu se slavným Kapličkovým mostem. Návrat do místa ubytování. Nocleh.
3. den: Po snídani podjedeme hlavní hřeben Alp nejdelším tunelem na světě, skoro 57 km dlouhým Gotthard Basistunelem a pokračujeme do Lugana. Odtud nás úzkorozchodná trať dopraví do Ponte Tresa a dále pak pokračujeme panoramatickou jízdou lodí po Lago Lugano zpět do Lugana. Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Monte San Salvatore. Během návštěvy města jistě nevynecháme příležitost k návštěvě chrámu P. Marie, kde se nachází zajímavá freska "Poslední večeře" od Bernarda Luiniho, žáka slavného Leonarda da Vinci. Město však nabízí i řadu dalších zajímavostí a památek. Návrat zpět slavnou Gotthardskou drahou, která prochází pod stejnojmenným průsmykem 14,8 km dlouhým tunelem z roku 1882. Návrat do místa ubytování. Nocleh.
4. den: Po snídani pojedeme trasou slavného Voralpen-Expressu do St. Gallen, města arkýřů, kterému vévodí nádherný chrám a v místním klášteře se nachází knihovna, která je na seznamu UNESCO. V odpoledních hodinách odjezd na letiště v Curychu a odlet do Prahy.
V ceně zahrnuto
leteckou dopravu Praha – Curych – Praha vč. tax a příplatků   
4 denní skupinový Swiss Travel Pass 
3 noclehy v hotelu** se snídaní 
služby průvodce 


Cena nezahrnuje:
vstupy, úschovny zavazadel  cca. 80 CHF
Výhody
NOVINKA 2020

Gotthardskou drahou k horským velikánům **+

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:01.06. (Čt) - 04.06. (Ne) 2023 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Gotthardskou drahou k horským velikánům
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...