Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

ŠVÝCARSKO - 2022!

kufr

Termín:10.06. (Pá) - 15.06. (St) 2022

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:994818

Doprava:Autobus

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 8 590 Kč

Popis zájezdu
POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Einsiedeln - Schwyz - Pilatus - Luzern - Interlaken - Jungfraujoch - Kleine Scheidegg - Schilthorn - Thun...Termín 10.06.-15.06.2022. SLEVA!
Program
1. den
Odjezd z Prahy v cca 22.30 hod. Noční přejezd.
2. den
Návštěva oblíbeného poutního místa EINSIEDELN, rozsáhlého barokního komplexu výstavného benediktinského kláštera s proslulou Černou madonou a úchvatnou knihovnou čítající téměř čtvrt milionů svazků včetně vzácných rukopisů. Prohlídka pozoruhodného městečka SCHWYZ s bohatou historií a četnými památkami. Přejezd do populárního letoviska BRUNNEN situovaného na břehu VIERWALDSTÄTTSKÉHO JEZERA. Návštěva firemní prodejny a muzea dokumentující historii výroby slavných kapesních nožíků firmy VICTORINOX. Fakultativně cca 45 min. dlouhá vyhlídková plavba po jezeře považovaném díky nádhernému okolí vytvářejícím kulisu ne nepodobnou severským fjordům za nejkrásnější v celém Švýcarsku. Panoramatická jízda majestátným průsmykem SUSTEN (2 224 m) spojená s nenáročnou procházkou vedoucí neobyčejnou alpskou krajinou k ledovci STEINGLETSCHER. Ubytování v Innertkirchenu.
3. den
Z Alpnachstadu výjezd stylovými vagonky jezdícími po nejstrmější ozubnicové trati na světě (max. sklon 46%) až na vrchol legendárního PILATU (2 132 m), jedinečného místa s překrásným rozhledem na alpské velikány, hluboko zaříznutá údolí i malebná jezera na jejich dně. Návrat nově otevřenou kabinkovou lanovkou s prosklenými stěnami evokujícími pocit letícího draka. Prohlídka historického LUZERNU se světoznámým Kapličkovým mostem přes řeku Reuss, okouzlujícími uličkami starobylého centra a pozůstatky opevnění. Návrat na ubytování.
4. den
Návštěva působivé, 1,5 km dlouhé, soutěsky řeky AARE. Výlet horským vláčkem z Lauterbrunnenu do Wengenu a odtud lanovkou na MÄNNLICHEN (2 230 m) s velkolepým výhledem na horské panorama se známými štíty: Eiger, Mönch a Jungfrau. Nenáročná 2 hod. procházka po turistickém chodníku do sedla KLEINE SCHEIDEGG (2 061 m). Odtud fakultativně výlet zubačkou na JUNGFRAUJOCH, do nejvýše položené železniční stanice v Evropě (3 454 m). Na odjezd busu Vás dopraví vláček, zatímco zdatnější turisté mohou zvolit pěší sestup do Wengenu s závěrečnou jízdu vláčkem. Návrat na ubytování.
5. den
Přejezd do impozantního údolí LAUTERBRUNNENTAL s více než 70 vodopády. Návštěva unikátních vodopádů TRÜMMELBACH napájených tajícími ledovci, deseti kaskád rafinovaně ukrytých v nitru skály. Výjezd lanovkou do typické vesničky MÜRREN (1 650 m), odkud vede pohodlná cesta do cca 5 km vzdáleného Grütschalpu. Velkolepé výhledy na horské panorama se známými štíty Eiger, Mönch a Jungfrau patří k nejsilnějším dojmům z celého zájezdu. Fakultativně možnost pokračování pozemní lanovkou k vyhlídkové restauraci Almendhubel (1 932 m) následovaný sestupem do Grütschalp. Milovníci kultovních příběhů o Agentu 007 se pak mohou nechat vyvézt na vrchol SCHILTHORN (2 973 m) s pověstnou otáčivou restaurací Piz Gloria, která se stala kulisou bondovky "Ve službách jejího Veličenstva". Krátká zastávka v turistickém středisku INTERLAKEN, vstupní bráně do Bernských Alp. Prohlídka středověkého THUNU ležícího na břehu stejnojmenného jezera se siluetou hradu z 12. stol. Noční přejezd.
6. den
Příjezd do Prahy v cca 5.30 hod.
Ubytování
3x hotel (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
Stravování
3x snídaně (možnost dokoupení večeří)
Odjezdy
Rakovník (příplatek)
Praha
Beroun
Plzeň
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autokarem s WC
3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
3x snídani (možnost dokoupení večeří)
průvodce
pobytovou taxu
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění
doporučená částka na vstupné, lanovky a loď: cca 150 CHF

ŠVÝCARSKO - 2022!

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:10.06. (Pá) - 15.06. (St) 2022 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

ŠVÝCARSKO - 2022!
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mamut Tour, s.r.o. IČO: 43763057
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...