Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Velikonoční Švýcarsko-země sýrů, čokolády a horských velikánů

kufr

Termín:18.04. (Čt) - 22.04. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:596372

Doprava:Autobus

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 4 190 Kč

Poloha
Pro toho, kdo ještě Švýcarsko nenavštívil, bude všechno překvapivé. Kontrast velehor s údolími, kde se po staletí zastavil čas. Vodopády a jezera, ale i malebná lidská sídla. Poznat Švýcarsko se neobejde bez toho, abyste ho navštívili.
Program

1.den:
Odjezd Znojmo 16.00, Brno 17.10, Jihlava 18.30 Praha 20.10, Plzeň 21.40) následuje tranzit přes území Německa. Rozvadov, Mnichov, Bregenz
2.den:
Příjezd k Luzernu v ranních hodinách (cca v 07.00). Luzern, město na Vierwaldstättském jezeře. Překrásné panorama okolních hor v čele s horami Pilatus (2129 m) a Rigi (1798 m) jen podtrhuje malebnost Luzernu. Nejznámějším symbolem města je zdejší Kaplový most, nejstarší dřevěný zakrytý most z počátku 14. století, který je proslulý svými malovanými stropními panely, znázorňující důležité momenty ze švýcarských dějin a mytologie. Prohlídka starého města, městských hradeb a krásných historických domů, to vše však bude náplní až dnešního odpoledne. Ráno se vydáme hned první lanovkou z Kriensu na Pilatus. Zde se nám otevřenou neuvěřitelné pohledy, projdeme se po vrcholku a strávíme příjemný čas na Pilatu. Kolem oběda sjedeme zubačkou dolů k jezeru do vesničky Alpnachstad, zubačka trvá 40 minut a odtud se vrátíme lodí zpět do Luzernu.
3.den:
Být u Ženevského jezera a nepoznat Ženevu není možné. A tak se dopoledne budeme věnovat poznání tohoto kosmopolitního města s nesčetnými parky a proslulou 130 m vysokou fontánou. Procházka po kolonádě, anebo prohlídka historického centra bude jistě zajímavá. Po poledni se vydáme po břehu jezera přes město Montreux a navštívíme nejznámější hrad Švýcarska Chateau du Chillon. Tento den jsme objeli celé jezero. Navečer se ubytujeme na stejném místě.
4.den:
Poslední den budeme věnovat kráse přírody a hory a samozřejmě chybět nemohou. Po snídani již jen jízda horskou krajinou údolím Rhony bude zážitkem. Naše cesta povede přes Martigny, Sion do městečka Täsch. Odtud železnicí do horského střediska Zermatt ležícím na úpatí hory Matterhorn. V průběhu pobytu v Zermattu budeme mít možnost výběru. První možnost je vyjet ozubnicovou železnicí do výšky 3100 m n. m. na vyhlídku Gornergratt, odkud se otevírá pohled na nejvyšší horu Švýcarska Monte Rosa (4 554 m n. m.) a na proslulou horu Matterhorn (4 478 m n. m.). Druhá možnost je lanovka na Klein Matterhorn (3 833 m n. m.). Nahoře nás čeká království věčného ledu a sněhu. Ti aktivní stihnou obojí. V případě příznivého počasí (období červen-září) lze také absolvovat pěší túru – procházku. Po devítihodinové době strávené mezi velehorami se vydáme na zpáteční cestu. Při večerní jízdě se zastavíme v Lichnštejnském knížectví ve Vaduzu. Noční zastávka nám poskytne základní informaci o tomto ministátu a jeho hlavním městě. Poté dokončíme noční tranzit přes Německo.
5.den:
Návrat v ranních hodinách do ČR.
Nástupní místa:
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Ubytování v hotelu F1
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Humpolec, Beroun, Rozvadov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými
i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 400,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj za příplatek 1 200,- /2 noci)
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu 190,- Kč/os.
pojištění léčebných výloh 200,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 250,-/os.
příplatek za snídaně na hotelu 310,- Kč/os.
vstupné: vlak, lanovky Zlatý okruh Pilatus 80 CHF (děti do 16 let 40 CHF), Gornergrat cca 98 CHF (114 CHF červenec + srpen), Klein Matterhorn – Glacier Paradise cca 78 CHF (110 CHF červenec +srpen)…
18.04. (Čt) - 22.04. (Po) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Snídaně
Autobus
-4 190 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Velikonoční Švýcarsko-země sýrů, čokolády a horských velikánů

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:18.04. (Čt) - 22.04. (Po) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Velikonoční Švýcarsko-země sýrů, čokolády a horských velikánů
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...