Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Kleines Palace **

kufr

Termín:06.03. (Ne) - 09.03. (St) 2022

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:995726

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 6 960 Kč

Popis zajezdu
Kleines Palace O ubytování Hotel Kleines Palace je trefou do černého pro lyžaře, kterým vyhovuje centrální lokace hotelu. Lanovky jsou snadno dostupné skibusy. Po návratu ze svahu oceníte možnost nočního života, restaurací a obchodů přímo u hotelu. Kleines Palace je ideální zázemí pro kombinaci lyžování a večerní zábavy.  Poloha a popis Útulný hotel Kleines Palace (dříve Snowboarder's Palace), leží v samotném centru Davosu. K lanovce je to cca 650 m a zastávka skibusu je asi 100 m. V okolí hotelu naleznete kavárny a restaurace, bankomat a obchody. Hotel má 43 pokojů a je vhodný také pro větší skupiny a rodiny. Využít můžete také společenskou místnost s TV. Pokoje Hotel Kleines Palace poskytuje různé kombinace ubytování. V naší nabídce najdete dvoulůžkový pokoj s palandou a umyvadlem, dále čtyřlůžkové pokoje se dvěma palandami nebo šestilůžkové pokoje se třemi palandami. U čtyřlůžkových a šestilůžkových pokojů je k dispozici varianta jen s umyvadlem nebo včetně koupelny na pokoji. Pokoje, které mají na pokoji pouze umyvadlo, disponují sociálním zařízením (WC, sprcha) na chodbě. Je potřeba si přivést vlastní ručník. Služby hotelu Hosté mohou odpočívat ve společenské místnosti s TV a Wi-Fi. Samozřejmostí je úschovna lyží a lyžařských bot. Hotel nabízí také kryté parkoviště za poplatek 10 CHF/noc. Stravování Ubytování nabízíme se snídaní, které jsou podávány formou bufetu každý den od 7.30 do 10.30. Večeři si budete moci vychutnat v okolních restauracích. Milovníci cordon bleu mohou vyzkoušet nedalekou restauraci Giodavin v hotelu Strela. Případně vám rád poradí náš delegát, kde se můžete dobře najíst. Destinace Davos, kolébku lyžování, by měl alespoň jednou za život navštívit každý milovník tohoto zimního sportu. Přijměte naše pozvání! Moderní zázemí, 307 kilometrů precizně upravených sjezdovek a lyžařských tras všech kategorií, 55 moderních lanovek a jistota sněhu až do dubna, to je Davos. Bije-li navíc vaše srdce pro večerní lyžování, freeride a bujaré Aprés Ski, je rozhodnuto. Letos se lyžuje ve švýcarském Davosu!
# Lyžařský region Davos Klosters se rozprostírá v nadmořské výšce 1 560 až 2 843 m. Davos, který je centrem tohoto regionu, je taknejvýše položeným městem nejen ve Švýcarsku, ale zároveň v celé Evropě. Davos Klosters svým návštěvníkům nabízí šest moderních lyžařských areálů se sjezdovkami všech kategorií a Davos samotný zároveň nepřišel o genius loci půvabné horské vesničky, která se na konci 19. století stala vyhledávaným cílem milovníků zimních sportů – od bruslení přes jízdy na saních až po lyžování. Počátky turismu jsou v Davosu spjaty se jménem doktora Alexandra Spenglera, který zde v roce 1853 otevřel kliniku pro pacienty s tuberkulózou. Léčivá síla horského vzduchu čaruje dodnes. V současnosti je švýcarský Davos pořadatelským městem Světového ekonomického fóra či hokejového turnaje Spengler Cup. Dávno již také neplatí, že jde o lokalitu zaslíbenou pouze movitým návštěvníkům. Cesta autem do Davosu trvá z českých hranic pouhých 5 hodin a odměnou vám může být například 12 km dlouhý sjezd z vrcholku Weissfluhgipfel do Küblisu s celkovým převýšením přes 2 000 m. Kromě přírody si můžete užít také trochu poznávání – nabídku fakultativních výletů vám na místě představí náš průvodce. Co říkáte na výlet vlakem do městečka St. Moritz? Ikonickou Rhétskou dráhu zapsanou na seznamu UNESCO jistě nemusíme dlouho představovat. V letošní nabídce Experitour si můžete vybrat z pěti hotelů různých kategorií. Ubytování s jedinečnou polohou (hotel Montana 2,5*, hotel Ochsen 3*, Kleines Palace 2), moderní ubytování (hotel Strela 3*) či velmi oblíbené ubytování v Joseph’ House (2*). Součástí ceny zájezdu je vždy SKIPAS a ubytování se snídaní. Jako bonus můžou všichni naši klienti zdarma využívat praktické městské autobusy. Co dělat v Davasu mimo lyžování? - SPA a Aquapark Eau-La-La (saunová a aquaparková část, včetně vířivky venku, venkovního bazénu a sauny s krbovými kamny) - kluziště v Davosu – kousek od hotelu Montana - Bernina Express – možnost výletu vlakem po horách (základní informace na webu dokonce v češtině)
Cena zahrnuje
ubytování v 2* hotelu na uvedený počet nocí snídaně SKIPASS na 7 dní služby českého delegáta pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách) případné fakultativní výlety pobytová taxa 4 CHF/ osoba starší 12 let/noc - hradí se na místě parkování (je možné za cca 10 CHF/230 Kč/noc)
Odjezdy
Praha
Beroun
Brno
Humpolec
Jihlava
Plzeň
Svatá Kateřina
Velké Meziříčí
Poznamka
Kategorie dítě: do věku 11,99 let

Kleines Palace **

destinace: Švýcarsko, Švýcarské Alpy, Davos / Graubünden

termín:06.03. (Ne) - 09.03. (St) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Kleines Palace
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Experitour s.r.o. IČO: 24 221 414
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...