Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Rezidence Alpvision ***

kufr

Termín:24.08. (So) - 28.08. (St) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:815795

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 240 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Vysoko nad údolím řeky Rhony a východně od Mont Blancu se rozkládá rozsáhlá horská skupina, jíž vévodí se svými 3.330 m vrchol Mont Fort. Hluboko pod sněhovými poli vrcholových partií hor dozrávají na slunných svazích nejlepší odrůdy švýcarských vín. Ještě níž, na samém dně údolí, se s dominantou tří středověkých hradů nalézá nejstarší město Švýcarska – proslulý Sion. Jsme v centru Wallisu. Lze si zde vybrat mezi stovkami kilometrů cyklostezek, turistických tras nebo vysokohorských túr. Nebo je možné navštívit některý z atraktivních cílů v blízkém či vzdálenějším okolí – francouzské Chamonix pod Mont Blancem, Ženevské jezero s olympijským Lausanne, největší švýcarský aquapark v Le Bouveret, dobrodružný park ve Vercorinu nebo mondénní Zermatt. Večer po celodenním aktivním dnu lze spočinout u sklenky kvalitního místního vína nebo vychutnat některou z typických kulinářských specialit – raclette, fondue.
Pobyty: Pobyty od 4 nocí.
Fakultativní nabídka: Doporučené turistické cíle:
• zemní pyramidy v údolí Val d´Hérens
• nejdelší ledovec Evropy Alletschgletscher (UNESCO)
• francouzské Chamonix pod Mt. Blancem, Aiguille du Midi (3.842 m)
• Zermatt pod Matterhornem (4.478 m)
• skalní soutěsky (Trient, Durnand)
• rafting na řece Rhone
• termály v Crans-Montaně, Ovronnaz, Leukerbad
• nejstarší město Švýcarska Sion
• Ženevské jezero s letovisky Montreaux, Vevey a Lausanne – olympijský park a hrad Chillon
• Aquapark Le Bouveret
Ubytování:
Typ ubytování: Apartmány
Veysonnaz:
Rezidence Alpvision - leží v blízkosti lanovky (max. do 500 m). Parkování: 1 garáž na apartmán v ceně, další kryté parkování za poplatek, venkovní zdarma.

Rezidence Alpvision - apartmánový komplex (ubytování na vyžádání) stojí na samotě v těsné blízkosti dojezdu nejpopulárnější sjezdové trati Piste de l´Ours. Parkování: venkovní parkování zdarma.
Ubytovací kapacity ve Veysonnaz i Mayens de l´Ours mají tradiční švýcarskou známku kvality „Q for you“ (Kvalita pro vás). Apartmány jsou rozděleny do 1 až 4hvězdičkových kategorií. Zařízení apartmánů je v zásadě totožné, rozdíl spočívá v jejich velikosti a vybavení.
Popis apartmánů:
Typ A: Studio pro 2 až 4 osoby o rozměrech cca 20 - 25 m2. Průchozí předsíňka bez oken s patrovou postelí. Z předsíňky vstup do koupelny a WC. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem v některých případech rozložitelným na 2-lůžko.
Typ B: Apartmán pro 4 až 6 osob o rozměrech cca 30 - 45 m2. Průchozí předsíňka bez oken s patrovou postelí. Z předsíňky vstup do koupelny a WC. Ložnice s manželskou postelí dveřmi oddělená od ostatních částí apartmánu. Dále obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem v některých případech rozložitelným na 2-lůžko.
Typ C: Apartmán pro 6 až 8 osob o rozměrech cca 50 - 60 m2. Dvě ložnice s manželskou postelí oddělené od ostatních částí apartmánu, jedna z ložnic většinou s patrovou postelí. Na chodbičce vstup do koupelny a WC. Dále obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem v některých případech rozložitelným na 2-lůžko. Průchozí předsíňka bez oken s patrovou postelí. Z předsíňky vstup do druhého WC (bez koupelny).
Typ D: Apartmán pro 8 osob o rozměrech cca 60 - 80 m2. Tři ložnice s manželskou postelí oddělené od ostatních částí apartmánu, jedna z ložnic většinou s patrovou postelí. Na chodbičce vstup do koupelny a WC. Dále obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s gaučem v některých případech rozložitelným na 2-lůžko. Průchozí předsíňka bez oken s patrovou postelí. Z předsíňky vstup do druhého koupelny a WC.
Všechny byty jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC/sprcha), lednicí, elektrickým vařičem nebo sporákem, kuchyňským a stolním nádobím. Apartmány typu D jsou navíc vybaveny myčkou na nádobí. Byty nejsou vybaveny mycími, čistícími a úklidovými prostředky, toaletním papírem, mýdlem, ručníky a utěrkami – toto si účastníci zajišťují sami. V bytech jsou nepovlečené deky a polštáře, povlečení si klienti přivezou vlastní nebo jej lze předem objednat (viz Služby za příplatek).
Stravování:
Typ stravování: Vlastní
Místo
Veysonnaz (1.400 m) - středisko ležící 13 km nad Sionem v těsné blízkosti původní alpské vesničky. Ve středisku k dispozici plavecký bazén dlouhý 20 m se vstupem pro ubytované zdarma (pouze v hlavní sezónš, od 12:00 do 18:00 hod, v sobotu zavřeno), dále bary, diskotéka, supermarket, pošta.
Stravovany
Stravování vlastní
Cena zahrnuje
Accommodation in apartment including energyFree entrance to the indoor swimming pool in Veysonnaz (close on Suturdays, only open in high season)Free wi-fiOne covered paking space (excepted Mayens de l´Ours outside parking space)
Slevy
• 2% stálý klient
Cena nezahrnuje
• Vratná kauce: 450 CHF nebo €/apartmán. Lze platit i VISA nebo MasterCard.
• Turistická taxa: 3,50 CHF/os.noc, děti 1,75 CHF/os.noc
• V případě pozdního příjezdu: 20 CHF/apartmán
• Další parkovací místo: 70 CHF/pobyt
• Ložní prádlo: 20 CHF/os.pobyt (nebo vlastní)
• Ručníky: 7 CHF/ručník
• Ložní prádlo + ručník: 25 CHF/os.
• Utěrka: 3 CHF/kus
• Závěrečný úklid vlastní nebo: 40 CHF/A2,A3; 55 CHF/B2,B3; 85 CHF/C2,C3
• Dětská postýlka: 7 CHF/noc • Dětská židlička: 5 CHF/noc
• Domácí mazlíčci: 56 CHF/pobyt (na vyžádání)
• WI-FI: cca 69 CHF/pobyt + 150 CHF jako záloha
• Sun&Fun Activity program pro celou rodinu (4-99 let) v červenci a v srpnu (informace v infocetru)
• Cestovní pojištění
Local tourist tax: up to 3,50 CHF/day/adult and 1,75 CHF/day/childDamage deposit: 450 CHF or €/apartmentMaterial delivery fees in case of late arrival 20 CHF/apartment
Bed linen: 20 CHF per personBath towel: 7 CHF per towelLinen+ towel: 25 CHF per packKitchen towel: 3 CHF per towelBaby cot: 7 CHR per nightHigh chair: 5 CHF per nightoptional cleaning: 40 CHF/A2, A3, 55 CHF/B2, B3, 85 CHF/C2, C3 
Další
Vzdálenost od ČR: z Prahy: 970 km
z Brna: 1150 km

Rezidence Alpvision ***

destinace: Švýcarsko, Wallis - 4 Vallées, Veysonnaz

termín:24.08. (So) - 28.08. (St) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Rezidence Alpvision
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Sport-S, s.r.o. IČO: 47784113
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...