Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Vivat ****

kufr

Termín:04.12. (So) - 05.12. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:975339

Doprava:Vlastní

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 320 Kč

Poloha
Apartmány Vivat se nachází v Moravských Toplicích v severovýchodním cípu Slovinska. V apartmánech se nachází několik typů apartmánů, od 3-lůžkových apartmánů až pro 6- lůžkové apartmány. Apartmány jsou zcela vybaveny kuchyní s možností pobytu bez stravy nebo za příplatek s polopenzí. Pobyt v apartmánech je příjemný ve všech ročních obdobích. Hosté ubytování v apartmánech mají volný vstup do termálních hotelových bazénů hotelu Vivat 4*. V blízkosti apartmánů se nachází Termální komplex TERME 3000, kde se nachází 14 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou, tobogány a skluzavky. Vstup do TERME 3000 není v ceně a platí se zvlášť přímo při vstupu do komplexu.Vzdálenost: Ostrava - Moravské Toplice - 511 km, Brno - Moravské Toplice - 347 km, Praha - Moravské Toplice - 544 km

Služby: nájem.

Klimatizace: ano.

POPIS:

1/2 + 1 APARTMÁN (velikost: 45 m2):

PŘEDSÍŇ s šatní skříní, KOUPELNA se skříňkou, WC-em, sprchou, KUCHYNĚ s jídelním stolem propojené s obývacím pokojem, MENŠÍ OBÝVACÍ POKOJ s rozkládací přistýlkou o velikosti 125 cm x 200 cm, psací stůl, telefon, internetová přípojka a televize LCD - 94 cm, klimatizace, BALKONOVÁ TERASA (cca 9 m2) se zahradním nábytkem. Ubytování je ve třetím patře, kam se dostanete výtahem, je zde centrální vytápění. Ke každému apartmány patří i parkovací místo.

1/2 + 2 APARTMÁN (velikost:54 m2):

PŘEDSÍŇ s šatní skříní, KOUPELNA se skříňkou, WC-em, sprchou, KUCHYNĚ s jídelním stolem propojené s obývacím pokojem, OBÝVACÍ POKOJ se dvěmi rozkládacími přistýlkami o velikosti 125 cm x 200 cm, psací stůl, telefon, internetová přípojka a televize LCD - 94 cm, klimatizace, LOŽNICE s manželskou postelí o velikosti 160 cm x 200 cm. Skříň, psací stůl, internetová přípojka, BALKONOVÁ TERASA (cca 18 m2) se zahradním nábytkem. Ubytování ve třetím patře, kam se dostanete výtahem, je zde centrální vytápění. Ke každému apartmánu patří i parkovací místo.

1/2 + 3 APARTMÁN (velikost: 62 m2):

PŘEDSÍŇ s šatní skříní, KOUPELNA se skříňkou, WC-em, sprchou, KUCHYNĚ s jídelním stolem propojené s obývacím pokojem, OBÝVACÍ POKOJ se dvěmi rozkládacími přistýlkami o velikosti 125 cm x 200 cm, psací stůl, telefon, internetová přípojka a televize LCD - 94 cm, klimatizace, LOŽNICE s manželskou postelí o velikosti 160 cm x 200 cm. Skříň, psací stůl, internetová přípojka, BALKONOVÁ TERASA (cca 18 m2) se zahradním nábytkem. Ubytování ve třetím a čtvrtém patře, kam se dostanete výtahem, je zde centrální vytápění. Ke každému apartmánu patří i parkovací místo.

1/2 + 4 APARTMÁN (velikost 82 m2):

PŘESÍŇ s šatní skříní, KOUPELNA se skříňkou, WC-em, sprchou, KUCHYNĚ s jídelním stolem propojené s obývacím pokojem, OBÝVACÍ POKOJ se dvěmi rozkládacími přistýlkami o velikosti 125 cm x 200 cm, psací stůl, telefon, internetová přípojka a televize LCD - 94 cm, klimatizace, LOŽNICE s manželskou postelí o velikosti 160 cm x 200 cm. Skříň, psací stůl, internetová přípojka, BALKONOVA TERASA (cca 18 m2) se zahradním nábytkem. Ubytování je ve třetím a čtvrtém patře, kam se dostanete výtahem, je zde centrální vytápění. Ke každému apartmánu patří i parkovací místo.

TERMÁLNÍ KOMPLEX HOTELU VIVAT

Vivat bazénový komplex se skládá z venkovních a vntřních bazénů. Vnitřní část je spojena proplouvacím bazénem s venkovní částí, kde se nachází velký rekreační bazén s mnoha vodními efekty (masážními lavicemi, vodopády, ...), dvě vířivky a dětský bazén, ve vnější části si také můžete zaplavat v olympijském bazénu (otevřen sezónně), nebo se ponořit do léčivé ''černé'' termální vody.

Všechny bazény jsou naplněné termální vodou. Střecha bazénového komplexu je vymezena pro milovníky slunění bez oblečení, nachází se zde nudistická terasa s vlastní vířivkou, kromě příjemného zážitku nabízí krásný výhled na mírně zvlněnou krajinu Goricko.

 
Popis programu
Dítě do 4 let na přistýlce je zdarma. Dítě od 4 do 12 let na přistýlce (v určitých termínech) je zdarma, jinak platí 50%.

Cena u noclehu se snídaní znamená cenu na osobu se snídaní na 1 noc. Cenu na více nocí lze vypočítat poměrně k ceně na 1 noc.
Cena zahrnuje
Cena navíc zahrnuje:


Energii a další výdaje

Neomezené celodenní koupání v termálním komplexu hotelu Vivat (vnitřní i venkovní bazény s termální vodou, menší bazén s černou léčivou termální vodou)

Parkovací místo


 
Cena nezahrnuje


Pobytová taxa se platí na místě, cca 2 EUR/osoba/noc.

Přihlášení 1 EUR/osoba/pobyt.

Za využití kuchyně 150 Kč/den..

Single use na vyžádání.

Za pobyt kratší než 2 noci příplatek 20%.

Komplexní pojištění včetně storna zájezdu A30 za cenu 45 Kč/osoba/den, děti do 14,99 let platí 30 Kč/den.

Nově pojištění PANDEMIC A30 za 70 Kč/dospělá osoba/den a děti do 14,99 let platí 50 Kč/dítě/den (pojištění PANDEMIC A30 není možné sjednat pro osoby 70+).


 
Poznámka
SLEVY: Dítě do 4 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 4 do 12 let na přistýlce ZDARMA (v určitých termínech), jinak 50%.

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Vivat ****

destinace: Slovinsko, Termální lázně, Moravske Toplice

termín:04.12. (So) - 05.12. (Ne) 2021 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Vivat
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Relax Adriatic, s.r.o. IČO: 26890267
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...