Zlín tour trips zima

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Autobusem za lyžováním v Jungfrau

kufr

Termín:13.03. (So) - 20.03. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:654248

Doprava:Autobus

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 21 990 Kč

Popis zajezdu
Jedna z největších lyžařských oblastí Švýcarska známá po celém světě se rozprostírá pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m). Oblast nabízí široké spektrum sjezdových tratí – od lehkých a nenáročných sjezdovek až po dlouhé a strmé sjezdy. Ty naleznete zejména pod Schilthornem a Lauberhornem, kde se každoročně konají závody světového poháru. Při lyžování určitě navštivte unikátní otočnou restauraci na vrcholu Schilthornu (2.791 m), který se pod filmovým jménem Piz Gloria proslavil v 70. letech při natáčení jednoho z dílů „nesmrtelného" hrdiny Jamese Bonda.
Program

Shrnutí programu na všechny dny
1. den: v noci odjezd z ČR, 2. den: odpoledne příjezd do místa pobytu, ubytování, možnost procházky po středisku; další dny: celodenní lyžování; předposlední den: ráno ukončení ubytování, celodenní lyžování, odpoledne odjezd do ČR; poslední den: časně ráno příjezd do ČR
Stravování

Chalet im Rohr (turistická rustikální chalupa):
Stravování: polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní, snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech dle jednotného menu, stravu připravuje český kuchař - česká kuchyně.Při pobytu je možno zakoupit za Kč nápoje (kávu, pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje) a občerstvení dle aktuální nabídky.

Hotel Oberland 3*
Stravování: polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní, snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech dle jednotného menu, švýcarská místní kuchyně.

Popis
Ubytování nemá žádný popis.
Chalet im Rohr (turistická rustikální chalupa):
Poloha: výhodná poloha v centru střediska Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn. vzdálenost objektu od zubačky a lanovky v Lauterbrunnenu cca 500 m za dobrých sněhových podmínek lze z Mürrenu dojet k objektu na lyžích.
Pokoje: 1- až 4-lůž. pokoje, lůžka s povlečením, na pokojích umyvadlo, všechny pokoje jsou nekuřácké na chodbách společné WC (9x) a sprchy (6x).
Vybavení objektu: jídelna zároveň jako společenská místnost s TV, lyžárna, zdarma Wi-Fi ve společenské místnosti zdarma.

Hotel Oberland 3*
Poloha: výhodná poloha v centru střediska Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn, vzdálenost objektu od zubačky a lanovky v Lauterbrunnenu cca 300 m, za dobrých sněhových podmínek lze z Mürrenu dojet k objektu na lyžích.
Pokoje: 1- až 4-lůž. pokoje, lůžka s povlečením, se sprchou nebo vanou a WC, TV, fén, Wi-Fi, většinou balkon, všechny pokoje jsou nově renovované a nekuřácké.
Vybavení objektu: veřejná restaurace s barem (jedna z nejlepších kuchyní ve městě!), hotelová restaurace společenská místnost (zdarma čaj a káva), internetový koutek s PC Wi-Fi ve společenské místnosti zdarma, lyžárna
Nástupní místa
na dotaz

Autobusem za lyžováním v Jungfrau

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:13.03. (So) - 20.03. (So) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Autobusem za lyžováním v Jungfrau
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...